Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vissza fog jönni a szaglás?...

Vissza fog jönni a szaglás? Mitől lehet ez? Veletek volt/van ilyen?

Figyelt kérdés
Anyukám elkapta a koronát másfél éve, de azóta sem tért vissza a szaglása. Az orvosa annyit mondott neki legutóbb, hogy legyen türelemmel. Próbált rá vitaminokat és gyógyszereket szedni (amit ajánlottak), de semmi. Vajon vissza fog térni még vagy lemondhat róla szerintetek? Járt így valaki közületek?

2022. jún. 1. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elszállt tavaly április óta. Elengedtem. Már megszoktam.
2022. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly novemberben voltam covidos. A szaglásom még mindig nem a,régi, bár sokat javult.
2022. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem február óta ment el a szaglásom, néha egy-egy illatot érzek, de legtöbbször semmit, illó olajokat szagolgatok, nagyon enyhén néha érzem, de például ha főzök, akkor az ételek szagát nem érzem, még a töltött káposztáét sem éreztem, pedig az elég büdös tud lenni, illetve erős szagú.
2022. jún. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!