Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a fülemen?

Ékszerteknős455 kérdése:

Mi lehet ez a fülemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Néha egy hatalmas gumó jelenik meg a bal fülcimpámon. Máshol nem és eléggé gyulladt. Most sikerült alaposabban megnézni és 3 apró lyukacska is van ott. Ha megérintem a fülem, akkor egy kemény gömböt érzek. Nem mindig fáj, viszont ég. Eddig elmúlt, de most már úgy érzem, hogy túl sokszor jött vissza.


Mi lehet ez?

[link]

[link]


Ui.: Nemrég SOS-ben költöztem, így csak jövőhéten tudok elmenni orvoshoz, mert az albérlethez el fog húzódni a lakcímkártya a sok nyilatkozat miatt.



2022. jún. 4. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Pici betokosodott cisztaszerű képlet lehet esetleg,ha van/ volt lyukasztva a füled. Nekem egyszer gyulladt be kb.10 évesen a fülbevalótól és azóta mindig előjön bizonyos időközönként. Néha megnő,pirosabb,esetleg fáj is,aztán visszahúzódik. Sebész nekem látta,azt mondta,míg nem okoz kifejezett panaszt vagy nem nő túl nagyra,nem kell piszkálni. De ettől függetlenül mutasd meg nyugodtan egy bőrgyógyásznak ( nekem azért sebész látta,mert épp ott volt gyakszim és kapóra jött).
2022. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja,és már 33 leszek,tehát jó régóta élek vele együtt. :)

1es voltam

2022. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Sosem volt lyukasztva a fülem, így sajnos ez nem játszik.

Hátul a 3 lyuk is normális?

2022. jún. 4. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ilyen esetben is lehet kialakulhat kis csatorna az esetleges váladék kiürülése miatt,nekem adott volt a lyuk,de cisztánál spontán is alakulhat ki úgy tudom. Ha erősen megnyomtam,nekem ürült is fehér cucc,de te addig ne nyomkodd,míg nem látja orvos. De én erre voksolok.
2022. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!