Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha vékony, fiatal férfiként...

Ha vékony, fiatal férfiként nagyon tokás vagyok, akkor az ellen műtéti úton sem lehet nagyon mit tenni?

Figyelt kérdés

Állam szinte nincs, a tokám pedig hatalmas… És sajnos kerek, szlávos arcom van.

24 éves vagyok, 66 kg és 175 cm, de csak arc alapján erősen túlsúlyosnak szoktak gondolni.


Így tokásan nevetségesen nézek ki, kb. 10/3 vágyok és semmi esélyem a lányoknál.


Ha legalább tokám nem lenne, ugyan akkor sem lennék jóképű, de szerintem meg közelíteném az átlagos külsőt.


Hallottam, hogy a plasztikai sebészek leginkább akkor tudnak ezzel kezdeni valamit, ha túlsúly, vagy öregedés miatt alakult ki, de ha valakinek az arc szerkezete miatt, akkor azzal nem nagyon lehet mit kezdeni… Ez igaz?



2022. jún. 8. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Az emberi arcot durván át tudják formálni, ezen is tudnak javítani.
2022. jún. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen műtétek, de borosta vagy szakáll is tud valamit javítani.
2022. jún. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a tokád az arcszerkezet miatt (gyenge állcsont) van, állcsontműtét.

Pl:

[link]


Áll nagyobbítására implantátumot is be lehet tenni.

2022. jún. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Áll nagyobbító implantátumot biztosan nem szeretnék.


Az nem baj, hogyha költséges egy műtét, de nem akarom teljesen átszabatni az arcomat, csak a külső miatt… Szerintem ha valaki tele van műanyaggal, az cikibb mintha csúnya.


A legtöbb dologgal kapcsolatban én inkább elfogadás párti vagyok, szerintem az a jobb hogyha elfogadjuk magunkat olyannak amilyenek vagyunk, persze ez mindenkinek a maga döntése… De én magam részéről akkor tartok érthetőnek egy plasztikai beavatkozást, hogyha tényleg szélsőségesen ritka és/vagy csúnya adottságon akarunk változtatni.


Nekem a tokám pl. nagyobb mint az állam, és nagyon feltűnő, ha van olyan beavatkozás ami szinte rutin műtét és javíthat rajta, úgy hogy nem kell hozzá mindenféle dolgot beültetni az arcomba, akkor akármennyibe is kerül, szívesen beruházok rá, mert sokkal magabiztosabb lennék normálisabb külsővel…


De ha nincs ilyen, csak drasztikusabb beavatkozásokkal lehetne rajta valamit javítani, akkor én a magam részéről megpróbálom magamat így elfogadni…


Egyébként egy csomó dolgot lehetne rajtam műteni, mert csúnya, de csak ez az egy dolog ami annyira zavar, hogy tényleg megműttetném… Arra nem vágyom, hogy tökéletes legyek, felesleges ilyesmit vágyakat hajszolni.


Gondolom akkor egy sebésztől kéne részletesebb tájékoztatást kérnem.

2022. jún. 8. 12:27
 5/5 A kérdező kommentje:

#2.


Sajnos nem tudok sűrű szakállat növeszteni, illetve ahogy a hajam is, a szakállam is göndör… Így pedig, mivel eleve ritka is, nagyon nagy foltok keletkeznek, ahol kilátszik a bőröm. Ez így nagyon igénytelenül néz ki.


Egyszer fodrász, amikor volt éppen szakállam ajánlott szakállfestést, de én azzal sem vagyok kibékülve. Szerintem nagyon nem férfias, én meg amúgy sem vagyok férfias sajnos, ezzel pont hogy nem tudnám ellensúlyozni.

2022. jún. 8. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!