Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhetett? (Ájulás)

Mi történhetett? (Ájulás)

Figyelt kérdés

Elvágtam az ujjam és be kellett kötni. Már majdnem be lett kötve csak a ragasztó kellett rá,mikor hirtelen rosszul lettem. Szédültem és ilyen ájuláshoz közeli állapotot éreztem. Leültem,majd nem tudom mennyi idő elteltével elsötétült minden és kifeküdtem. Ez így is maradt pár pillanatig, aztán hirtelen színes sugarakat láttam és nagyon nagyon gyorsan végigpörgő képeket (az egyik egy agy volt), a mellkasom jobb részén dübörgött végig, ilyen tunkoló nyomást éreztem ott, a fülemben meg nagyon hangos süvítő hangot. Elvileg nem reagáltam arra, hogy hozzámszóltak, azt hitték csak viccelek.

Én úgy éreztem mozogtam közbe (mármint próbáltam mászkálni/ gurulni,hogy azzal felkeltsem magam), de nem vagyok biztos benne,hogy ez a valóságban is megtörtént.



2022. jún. 11. 20:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!