Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha valaki egész...

Miért baj az, ha valaki egész nap otthon van felnöttként?

Figyelt kérdés
2022. jún. 13. 14:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
És mások honnan szereznek munkatapasztalatot.
2022. jún. 13. 17:25
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Munkatapasztalatot onnan szerezhetsz ha elmész melózni. Sőt már elmenni se kell mert ezeket a munkákat akár otthonról is végezheted, persze néha azért be kell menni a melóhelyre is. Csak ahhoz először is jelentkezned kellene orrba-szájba mindenfelé és akkor valahova csak felvesznek. Mondjuk ki kellene találnod azt is melyikben vagy igazán jó. A programozás elég reál, gyakorlati meló míg a grafikusi munka kreatívitást és művészi érzéket kíván, tehát azt kéne kitalálni melyik fekszik jobban, melyikben tudsz jobban fejlődni és abba az irányba elmenni képzés és majd meló terén is.
2022. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
11: milyen végzettséged van? Nem volt nyári gyakorlat v. hasonló, amit már beírhatnál tapasztalatnak?
2022. jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 lewega ***** válasza:
79%
Mint írod, 2 év alatt egyszer hívtak állásinterjúra, tehát azt feltételezem, hogy már 2 éve otthon vagy. Ha azt is feltételezem, hogy van érettségid, akkor már 20 éves lehetsz. Hát én szégyellném magam, ha felnőtt létemre az anyám tartana el. Mert hét közben az ebéded ingyen van, az nem jelenti azt, hogy anyádnak nem kerülsz egy fillérjébe sem. Mi van a reggelivel, meg a vacsorával? Mi van a gázzal, vízzel, árammal, amit te fogyasztasz? Nehogy azt hidd, ha anyád egyedül lenne, akkor is ugyanannyi lenne a fogyasztás. Gondolom néha valami ruhanemű is kell neked, meg valami zsebpénz is.Szóval én azt szűrtem le az egészből, hogy neked büdös a munka. Ha nem így lenne, akkor addig elvállalnál bármit, hogy anyukádat tehermentesítsd, illetve hogy eltartsd magad, hogy hozzájárulj a közös kiadásokhoz. Munka mellett is lehet kedvedre való munkahelyet keresni, főleg mostanában, hogy lasszóval keresik a dolgozókat. Ha az én gyerekem lennél, kivágnálak otthonról, mint a macskát sz..ni!
2022. jún. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%
14-nél a pont!
2022. jún. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
32 éves vagyok. Tegnap jelentkeztem egy tanyára juhgondozónak:)
2022. jún. 18. 21:30
 17/18 anonim ***** válasza:
Az remek, jó nyugis hely.
2022. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem legjobb egész nap otthon lenni. Amióta nyugdíjas vagyok, nekem egyáltalán nem hiányzik, hogy bejárjak a munkahelyemre, és elég ritkán megyek is el itthonról. Jól elvagyok a kertben, a ház körül mindig van tennivaló.
2022. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!