Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy nem...

Mitől lehet az, hogy nem csinálok kb. semmi olyat, de mégis fogyok lassan?

Figyelt kérdés

Kb. másfél éve még ilyen 105-110 kiló voltam, majd életmódot váltottam, és lefogytam kb. 75 kilóra. (Legutóbb kb. 3 hónapja mértem a súlyom)

Főként úgy fogytam, hogy napi maximum 2000 kalóriát ettem, és nagyon sokat bicikliztem.

Most május elején érettségiztem, addig havi 500 km-eket bicikliztem, de azóta kb. semmi sem akarja hogy ez összejöjjön, és május eleje óta összesen 140 km-t mentem, illetve mindenféle szemetet össze eszek azóta, a kalóriákra sem figyelve.

És most találkoztam újra az osztálytársaimmal a szóbeli érettségik miatt, és mindenki mondta, hogy milyen sokat fogytam már megint az írásbelik óta. De hogyan? Nem is csináltam semmi olyat amitől fogynom kéne. Aztán elmentünk egy kocsmába ahol egy évfolyamtársam a pultos, ő is amint meglátott az volt az első mondata hogy már megint csomót fogytam.


2022. jún. 25. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Állj a mérlegre. Valószínűleg nem fogytál, csak régen láttak.
2022. jún. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!