Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok? Mit csinálok...

Miért nem fogyok? Mit csinálok rosszul? Turelmetlen lennek?

Figyelt kérdés

Június 14.en lesz 1 honapja, hogy elkezdtem edzeni es egeszsegesen etkezni. 1.-2. heten fogytam 4 kg-t, igen 4 kg-t. Azóta mertem megint magam es gyakorlatilag ugyanannyi vagyok, mint voltam. Az 1200kaloriat nem lepem tul. Magas feherje tartalmú az etrendem, alacsony szenhidrat es alacsony zsírtartalmú. Súlyzós edzesem van, es foleg fenekre fokuszalok, ezert: 3 nap labas edzes, egy kar+ hát es egy hasas nap. Egyszeruen nem ertem miért nem vagyok kevesebb. Max a ruhakon veszem eszre h nem feszulnek annyira. De olyan helyeken van izmom ahol eddig nem ereztem, ennyit. Ha lehajolok es megfogdosom a combom hatul tok feszes es erezni h izom. Kerlek segítsetek miért van, hogy nem fogyok.

Elore is köszönöm



2021. jún. 5. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Kevés az 1200kcal, de nagyon főleg ha súlyzós edzést végzel.

2. Talán azért nem fogysz, mert izom is jön fel, és igazából valtozik az egész testkompozíciód ?

3. Ne legyél ennyire türelmetlen. A kevesebb néha több.

2021. jún. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon türelmetlen vagy és nagyon kevés az 1200 kalória. Ezzel csak azt éred el, hogy hosszútávon tönkrevágod a saját szervezeted.

Légy türelmes és a reális a 0.5-1kg/hét célkitűzés. Ha ennél többet fogysz, akkor emeld a kalóriát.

2021. jún. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

Súlyzós edzéstől nem fogsz fogyni. Járj el futni, 2-3 naponta, lassan, legalább 30 percet. A futás előtt én is hiába nyomtam a fekvőket meg a hasizmot, nem fogytam. Utána meg gyönyörűen megindult a súlyvesztés.

Én nem számoltam a kalóriát és nem méregettem magam naponta, de még hetente sem, csak simán elhagytam a cukrot és minimalizáltam a szénhidrátot, csirkemellet ettem, és csak akkor álltam rá a mérlegre, amikor már az összes gatyám kb leesett rólam.

2021. jún. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne a merleget nezd hanem a tukrot.

Formalodik a tested, izmosodsz ami a merlegen nem latszik, mivel az izom tobb vizet kot meg.

Folytasd igy tovabb es meglesz a vart eredmeny, csak turelem es kitartas 😊

2021. jún. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap nagyon kevés, és ehhez képest a 4 kg sok, tehát nincs okod panaszra.
2021. jún. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak folytasd. Ha nem zavar akkor ird le magasságod meg a tömeged.
2021. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Csalóka mert nagy feleslegből mindenki ledob egy kb 4 kilót az első héten. De az nem igazi fogyás, csak a felesleges víz meg salak.


Heti fél kiló pont jó később. A zsírégetésre pedig az aerob mozgás jobb, ami huzamosabb ideig magasan tartja a pulzust pl futás úszás biciki.


Persze a súlyzós edzés se rossz, kellenek az izmok a szép tónusos testhez.


Az izom sokkal nehezebb mint a zsír, fele akkora sincs 1 kg izom mint 1 kg háj. Mérhetnéd magad centikben is.

2021. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hat 178cm vagyok es most 72kg.

Azért dontottem a sulyzos edzes mellett mert izmosodni is szeretnék, es szep kerek feneket, es feszes combokat. De sajnos az hogy nem fogytam, sajnos elegge lelombozott.

2021. jún. 6. 23:07
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

nem fogytal? 4 kg az nagyon jó egy hónap alatt. Folytasd az edzést. Egyél egészségesen. Csinálj súlyzós edzést és ne menj el cardiozas irányába ahogy páran javasolták. Az jó a szívnek az elmének a felfrissulesre de fogyásra inkább a rövidebb magas intenzitású edzés!

Cardioval izmot feszitesz csak! Ne csuggedj!

2021. jún. 7. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen.


Kíváncsian varom mi fog változni meg. 🙈 Es nem szeretnem feladni.

2021. jún. 7. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!