Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem fogyok semmit sem,...

Sklatyenom kérdése:

Miért nem fogyok semmit sem, mit csinálok rosszul!?

Figyelt kérdés

20 éves, 170/80 kiló vagyok.Napi 1000-110 kcal-t eszem, ülő munkát végzem, nagyon sokat dolgozom sajnos. Nem eszek össze vissza, napi 4-5x étkezem keveset, nem eszem sok kenyeret (max 1 szelet rozskenyér naponta!) , se cukrot, de édes löttyöket. Reggel iszom egy diétás turmixot, 10órai egy szelet kenyér, vagy gyümölcs + zöld tea cukor nélkül, ebéd otthon főzött max 500 kcal főétel, délután már csak gyümölcs, vagy diétás turmix. Minden nap megiszom 3 liter tiszta vizet.

Mi a baj velem? :(((


2011. febr. 23. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Mióta csinálod ezt?


Sporttal kellene "felturbózni", így nem biztos, hogy hatásos lesz.

2011. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nincs valami endokrinológiai betegséged?
2011. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 dörrmee válasza:
Ha az ember túl kevés kalóriát visz be, a szervezet egy idő után elkezd raktározni, (főleg ha kicsit benasizol néha)sztem emiatt is lehet, hogy nem fogysz. Egyél minden nap egy fél grépfruitot és heti 3X mozgasd meg az egész tested;)
2011. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tudtommal nem vagyok beteg, nem voltam még endoklnológusnál.


A grefruit tényleg segítene?

2011. febr. 24. 08:43
 5/10 anonim válasza:
mozgás !
2011. febr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 dörrmee válasza:
Persze! Napi felet egyél(én kifacsarom)és az hatásos(minusz kalórisa), meg az étvágyad is csökken:)
2011. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sosem értettem a fogyókúrázókat... Miért hiszik azt, hogy puszta étrend-változtatással majd lefogynak? Testmozgás nélkül SOHA nem fogsz lefogyni.
2011. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

1.

Nem fogyókúrázom, hanem meg akarom változtatni az ételekhez való hozzáállásomat.


2.

Nagyon tisztelem és becsülöm azt akinek van rá ideje munka-család mellett, nekem sajnos mióta abba hagytam a középiskolát, és a versenysportot (4 évig súlylökés, ezzel ugye együtt jár a napi 3-4 óra kemény edzés!)

Testmozgásra egyenlőre a munkám miatt egyáltalán nincsen se időm, se lehetőségem ( heti 7 napot dolgozom 7:00 - 20.00ig)



Grapefruitos ötletet nagyon szépen köszönöm, úgy tűnik hogy használ , le is ugrott 5 kiló 3 nap alatt (tudom hogy 3/4 csak víz volt, de nekem akkor is sikerélmény)

2011. febr. 28. 07:48
 9/10 dörrmee válasza:
húú! gratulálok:) majd mesélj hogy megy tovább, gondolom folytatod:)(am mennyit ettél 1 nap?)
2011. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Naponta egy narancsot eszem 10kor és este 6-7 felé, az a 10óraim és a vacsorám. Reggelire most elfogyott a fehérjém, 0% natúr műzli, házi tejjel, nem pancsolt boltival, és nem eszem se kenyeret, se sok cukrot. Ha megkívánom az édességet, van ez a mézes-szezámmagos lapocska, azt eszem, az teljesen jó. Igaz hogy a mézben több a kalória mint a cukorban, de nem finomítják agyon, a szervezet jobban tudja hasznosítani.

Most álltam rá tegnap a mérlegre egy picit stagnál a súlyom, de amint egy kicsit jobb lesz az idő, azt tervezem hogy el fogok járni úszni vagy este, vagy reggelente.

Van itt valaki aki úszott a diétája mellé?

2011. márc. 1. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!