Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 eves vagyok 173cm magas es...

14 eves vagyok 173cm magas es 140kg _ (30kg adtamle 5 honap alatt es meg csinalom tovabb) a kerdesem az lenne, hogy ha le fogyok olyan 80kkgra akkor a peniszem merete no e?

Figyelt kérdés

Jellenleg 10cm merevedesi pozicioban! Nem kell nekem huha 50cm penisz! Bekem csak egy atlag 16-17 a vagyam

Tudtok nekem valami praktikat mondani? Amivel azt kivant meretet el erhetem ! Elore is koszonom es kerlek ne cikizetek igy is sok csalodas ert mostanaban es szarul erzem magam !elore is koszonom a valaszokat ! Szep napot ! Pacsi ✋ ✌ (a helyes irasi hibak ert bocsanat telorol irok!💚👆💜



2014. aug. 4. 18:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
31%
A telefon gátolja a helyesírási készségedet? Inkább azzal foglalkozz, hogy a maradék 60-70 kg-ot leadd egészségesen, minél több sport mellett. A farkad mérete nem fog nőni, csak ki fog látszani, mert nem lesz rajta háj....
2014. aug. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

170 kg-ról indultál? Vagy most vagy 110?


Nem, nem fog nőni, viszont nagyobbnak fogod érezni és látni, ha lefogysz... :)

2014. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
A szeméremcsonttól kell mérni. Jelen állapotban erősen kétséges, hogy lehet-e a szeméremcsonttól mérni, mert a bőr alatti zsír megakadályozza.
2014. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Igen most 110 vagyok :) rosszul irtam bocsi! 1. Igen gatol mert gyorsan irok es nem konnyu ezen a szaron irni! 2. Koszonom a valaszt es annyi kerdesem lenne meg ,hogy : amugy el fogom erni azt a cmt amit szeretnek?
2014. aug. 4. 19:03
 5/24 anonim ***** válasza:

Én magam sem értek egyet az 1 es válaszával ami a pénisz növekedést illeti. Bizony az még növekedni fog,egészen a kamaszkorod vagy a nemi érésed végéig .Más dolog hogy ebből mennyit takar le a hasad a súlytöbblet miatt.De a kamaszkorban még növekedhetsz is ,és ez levesz a súlyból is .Különösebb praktika nincs,ami a növekedését növelné.

Elégedj meg majd azzal amekkora lesz,és tanuljál meg vele bánni.Nem kell előre elkeseredni ilyen miatt .

2014. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom most jobb kedvem is lett a valaszodtol :) meg egyszer koszonom szepen :)))
2014. aug. 4. 19:07
 7/24 anonim ***** válasza:
3 as úgy lehet hogy vonalzót kicsit erősebben kell a has irányába nyomni .Ilyen egyszerű ez .
2014. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. :) Nincs mit. Egyébként képzelj egy kövér arcú embert nagy orral. Ha lefogy (az arcáról is), akkor sokkal nagyobbnak látszik az orra majd :)
2014. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

14 évesen még van rá esély, hogy nőni fog. A jelentős túlsúly miatt valószínűleg össze van zavarodva a hormonháztartásod, különösen a tesztoszterontermelésed.

A pénisz mérete sajnos nem növelhető, csakis műtéttel, de azt csak nagyon indokolt esetben vállalják az orvosok, ugyanis egyáltalán nem biztos, hogy eredményt hoz (max. 4 cm-t), viszont rengeteg kockázata van (most a hosszabbításra gondolok: egyrészt át kell, hogy vágják a tartóizmokat, tehát lehetséges, hogy kicsit hosszabb lenne a szerszám, csak épp nem biztos, hogy működne, illetve a húgyvezetéket is át kell rendezni). Az átmérő/vastagság megváltoztatása sem kockázatmentes, ugyanis könnyen lehet, hogy komolyan sérülnek a szövetek.

Akkor beszélhetünk mikropéniszről, ha a szerszám erektált állapotban nem éri el a 7 cm-t (én úgy tudom, hogy ilyen esetekben általában vállalják a műtétek az orvosok, és ezt az állam is finanszírozza), ha 10 cm-es a bráner, az komolyan megnehezítheti a szexuális életet (a potenciaklinika honlapját ajánlom bővebb tájékozódásra). Ha erektált állapotban eléri a 13 cm-t, akkor nemigen foglalkoznak az emberrel. Az más kérdés, hogy még ez a méret is komoly önértékelési problémát okozhat a férfiaknál.

De még egyszer mondom: a Te korodban még nőhet (bár a 16-17 cm nem biztos, hogy összejön).

Praktika tehát nincs. Mindenekelőtt a túlsúlytól kell megszabadulni, egészségesen élni (fehérjedús ételek fogyasztása, vitaminok, cink és D-vitamin (!!!), sport, és minden egyéb, ami a tesztoszterontermelést segíti - ez esetben van rá esély, hogy az erekció kihozza belőled a maximális méretet, mármint egy csajszi hatására, nem az otthoni recskázás fogja megláttatni az igazi méretet).

Mindenképpen érdemes lenne endokrinológushoz vagy urológushoz menned, aki szakszerű véleményt mond, és ha kell, hormoninjekciót adat neked rendszeresen. A szüleid el kell, hogy kísérjenek.


(Nem a helyesírásod zavar a leginkább, hanem az a "pacsi". Az nem kellett volna.)

2014. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
koszonom utolso :) es bocsi! csak nem enged koszoni az oldal :D es hat nem akartam bunko lenni :) azert is irtam a "szep napo,, szoveget is :)))
2014. aug. 4. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!