Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiknek a körében terjed...

Kiknek a körében terjed megint a Covid?

Figyelt kérdés
Inkább az oltottak vagy az oltatlanok betegszenek meg?

#vakcina #COVID #nyári variáns
2022. júl. 7. 15:55
A kérdező szavazást indított:
Az oltottak
Az oltatlanok
14 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Erről nincs adat. Valószínűleg mindkettő.
2022. júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Még a régi hullámokból voltak kórházi adatok, miszerint ott az oltatlanok nagyobb arányban voltak minden országban. Halottak között szintén.
2022. júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azért közölhetnék ezeket az adatokat, nem? Nem úgy lenne fair?

Szerintem kötelességük lenne pontosan nyilvánosságra hozni, hogy milyen utóhatásai lettek a tömegvakcinázásnak. Vagy rosszul gondolom?

2022. júl. 7. 16:23
 4/13 A kérdező kommentje:
Különben meg biztos megvannak erről az adatok, csak olyan kompromitáló a vakcinára nézve, hogy inkább titkolják.
2022. júl. 7. 16:25
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon magabiztosan állítod a hülyeséget... Az egész világnak a covidon és vakcinákon volt a szeme, így született egy millió tanulmány erről. Nem lekezelően mondom, de ha azt sem tudod, hogy hol kell rákeresni orvosi szakirodalomra, akkor nem is értenél belőle semmit.
2022. júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem hülyeség, amit mondok. Bizony halnak meg emberek a vakcina miatt, és rengetegen szenvednek egészségkátosodástól. Kirívóan megszaporodott a hirtelen bekövetketett halálesetek száma például. Minden előzmény nélkül fiatal emberek esnek össze, köztük gyerekek is, és életerős sportolók a pályán! Tömegével vannak táppénzen az egészségügyi dolgozók covid miatt, akik mind oltottak!!
2022. júl. 7. 17:24
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Arra mondtam, hogy az hülyeség, hogy nincsenek adatok és mindenki titkolózik. (Mondjuk a többi dolog amit írsz is hülyeség, de az mellékes.)
2022. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem vegyesen de amikor még nézegettem a statisztikákat, oltás után egyre többen kerültek be, szóval szerintem arányaiban mindig az oltottak voltak többen betegek.


Annyi még, hogy aki most sem látja, hogy ezek a covid elleni vakcinák kb. semmit sem érnek (főleg nem a 20. féle variáns ellen) - sőt bizonyos esetekben még rosszabb, egészségkárosító hatással járt - az szimplán vak vagy .... Természetesen lehet hinni bennük de attól még nem váltak be.


A vírushoz kell egyfajta szerencse is, 3x oltott ismerős is került kórházba, 2x oltott meg temetőbe (sajnos)...persze volt oltatlan is biztosan de az esetek többségében ha megfelelő ellátást kaptak volna, akkor nem ekkora számú halálozás lett volna vélhetőleg.

2022. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

A gyógyszereket meg tiltják.


Már az antibiotikumot is ki akarják vezetni, mert túl hatékony.


Le kell fejezni a gyógyszerlobbit!

2022. júl. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%
Mindenki tudja, ha oltatlanok lennének, már menne az ajvék és a kacagás. Ha megemlíted barhol, hogy az oltottak be lettek szopatva, garantált az eszeveszett őrjöngés. Mindenki irigy a tiszta vérre. 😎
2022. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!