Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szolárium hetente 1x mennyire...

Szolárium hetente 1x mennyire káros? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap voltam először szoliba, én nem tervezek hosszú időt járni, augusztus 8.an megyünk nyaralni egy hétre. Addigra szeretnék végre barna lenni. Egyébként nem érdekelne a szoli meg a barna bőr, csak a nyaralás miatt. Az lenne a tervem, hogy augusztus 6ig, tehát egy hónapig, hetente egyszer 10 percre mennék. Ez így jó? Nem akarok fekete lenni, csak ne hófehér ennyi a cél. Sokat se akarok menni, ezért gondolnam én, hogy heti 1x 10 perc nem árt?!Anyajegy téren, szerintem nincs sok. A kezemen van pár pici a labamon egy. A nyakamon van inkább egy olyan 6-8 picit ki álló fibroma, azt hiszem ez a neve. Köszönöm ha valaszoltok :)

2022. júl. 7. 22:55
 1/10 anonim válasza:
6%
küldj képet a mellkasodról (nem kell, hogy más látszódjon), hiszen a mellkason található anyajegyek megjelenéséből lehet következtetni a kialakulóban lévő bőrbetegségek, továbbá a melanoma megjelenésére
2022. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem mellkason van, hanem nyakon
2022. júl. 7. 23:24
 3/10 anonim válasza:
27%
kérlek olvasd el amit írtam: a mellkason jelennek meg először a bőrbetegséggel kapcsolatos tünetek, függetlenül attól, hogy hol található a probléma
2022. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja igen, bocsánat látom 😊
2022. júl. 7. 23:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dove DermaSpa summer revived önbarnító testápoló nekem bevált, nem foltos, természetes hatást ad. (Előtte próbáltam mást is, szép narancsos árnyalatban pompáztam). Tudom, nem a kérdésre válaszolok, csak párszor szoliztam, de az én bőrömnek nem tett jót, pedig szerettem, ha gyorsan szeretnék egy kis barnasagot, megoldom ezzel a testápolóval, olcsóbb is:)
2022. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem káros, csak felesleges a 4 alkalom. Nyár van süt a nap, sétálj 1 órát hétvégente 2 után, ugyanúgy lesz színed.
2022. júl. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlások szerint nem káros ennyi, főleg ilyen rövid távon, ha észreveszel a bőrödön bármi rendkívülit, inkább hagyd el.
2022. júl. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kérdező bikinihez szeretne barnulni, a séta, bringázás, stb az öltözet miatt nem kedvez az egyenletes barnulásnak. Esetleg addig strand, úszás nyitott medencében, napozás naptejjel.
2022. júl. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, csak a bikinihez szeretnék barnulni, utána nem járok. Csak most egy hónapot heti 1x max 2
2022. júl. 8. 06:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem káros, ennyi időre akár naponta is mehetsz. Nagyon fincsi!
2022. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!