Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Porcos fülbevaló be nől?

Porcos fülbevaló be nől?

Figyelt kérdés
Van egy porcos piercingem még februárban lövettem utána kezeltem szépen gyógyulgatot aztán 3hete eljutottam oda hogy kicseréltem egy ezüstre de előte is meg utána is bármilyen kisebb vagy nagyobb ütés útán borzalmasan fajt és egyszere vörösödőtt. Aztán hétvégén egy gumi matrac nagyon megütötte azután nagyon fájt aztán szerdán is egy és ott már bevérzet leöblítetem sima vízzel utána este kikelett venni aztán a hatuljan lett egy nagy holyag es bevan gyulladva és az lenne a kérdésem hogy ha meggyogyul még vissza tudom rakni a pct vagy benől?

#gyulladás #hólyag #fél éves #Porcosfülbevaló #Be tudd nőlni
2022. júl. 22. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez szerintem krátert fog maga után hagyni, de majd írd meg, hogy milyenre gyógyult.
2022. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt akinek ilyen volt es ki kellett venni?
2022. júl. 22. 23:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Na 4nap utan vissza raktam vagyis a hatso reszt vjssza szurtam mivek a holyag ott volt most meg folyamatosan kezelem
2022. júl. 31. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!