Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Térdszórító segíthet a túlterh...

Térdszórító segíthet a túlterhelt térdeken?

Figyelt kérdés

Vendéglátós munka miatt kissé szét ment a térdem. Már nem bír ki 12 órás műszakot, mert elkezd remegni és össze csuklani, sírás közeli fájdalommal...


Szerintetek ezt mivel lehetne megoldani?


2022. júl. 24. 05:49
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Orvosi segítséggel, munkahely váltással.
2022. júl. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
SZerintem komolyabb ott a baj mintsem most gondolod.
2022. júl. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Mentél már orvoshoz? Először is diagnózis kell! Ortopéd vagy reumatológus, mindkettő beutalóköteles és sorállós. Vagy magán, jó drágán. És ezt a munkakört hagyd abba, mert rövid úton nemcsak 12 órára, hanem bármilyen más állómunkára 8 órában se leszel alkalmas. Szerintem a recept nélkül kapható porcerősítő (nekem Proenzi 3) nem árthat, de orvos kell ahhoz, hogy ez kopás (arra jó a porcerősítő) vagy gyulladás (arra gyulladásgátló kell) vagy valami más elváltozás.
2022. júl. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még csak 18 vagyok...
2022. júl. 24. 07:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagy?
2022. júl. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem
2022. júl. 24. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!