Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen "mellékhatás" másoknál...

Ilyen "mellékhatás" másoknál is jelentkezett Covid után?

Figyelt kérdés
Tavaj Novemberben kaptam el. És akkor teljesen elment a szaglásom. Utána vissza jött. Viszont utána egy hónapra rá már voltak olyan ételek vagy termékek amiknek nagyon kellemetlen szagát érzek. Pl. A pörkölt. Régen imádtam. De most olyan undorító szagát és ízét érzek hogy nem bírom megenni. Viszont rántott húsnál nincs. Akkor a hagymának is más illatát érzek vagy borsó meg még párnak. De sütemény, vagy ilyenek, ott nincs. Vagy illatszereknél sem. Csak ennél a pár kaja félénél. Tehát néhány kajának megváltozott az íze és a szaga/illata. Ez elmúlik? Vajon ezt a Covid okozhatta? Már kezd idegesíteni.

2022. aug. 2. 12:59
 1/2 anonim válasza:
100%
Valami hasonlót tapasztaltam a paprika ízével kapcsolatban. Én szerettem a paprikát, most viszont olyan szagát és ízét érzem, hogy képtelen vagyok megenni. Semmilyen más étellel kapcsolatban nem történt változás az ízlésemben.
2022. aug. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Folyt. Én is a covidhoz kötöm ezt a furcsaságot, annál is inkább, hogy olvastam már hasonló mellékhatásról. Nekem tavaly nyár óta tart, úgyhogy nem tudom, elmúlik-e valaha.
2022. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!