Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Torokgyuladással nem néz meg...

Torokgyuladással nem néz meg az orvos. Hová fordulhatok?

Figyelt kérdés
Rapid negatív. De így se hív be. Mi van ha tüsző is keletkezett. Egyre rosszabbul vagyok, tegnap már hívtam de akkor se akart megnézni.
2022. aug. 12. 09:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Sztkban ful orr gegeszet. Nem kell teszt
2022. aug. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

10 ❤

Csak már nehezen bírom

Kimerültem.Bár lehet egy patikus hamarabv adna rá vni jót

2022. aug. 12. 11:55
 13/21 A kérdező kommentje:
11 Felhívtam házio asszisztenst azt mondja anélkül sehol ne neznek neg
2022. aug. 12. 11:56
 14/21 anonim ***** válasza:
Az SZTK-t hívd fel. Nálunk a fül-orr-gégészetre nem kell beutaló. Csak odamész és kész. De rendelési idő elejére menj, ilyenkor nyáron egy csomó fülgyulladásos megy strandolás után, és sokszor már 10-15 perccel rendelési idő kezdete után sem kapsz már sorszámot. (Legalábbis nálunk)
2022. aug. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Aztajoisten!

Annyian vannak a fulgomba miatt???😳😲

Jó hogy mondod, én is kaptam már egyszer strand miatt fülgombát, fél évig jártam utána kezelésre. Ez volt vagy tíz éve, azóta lehettem 3x strandon. De azt hiszem többet be nem teszem a lábam. Rettento higenikus. 😑😑

Hívtam haziot, kaptam 3 napos antibiot. Most meg flector port mondott a fájdalomra.

Legkorábban úgyis hétfőn tudnék menni SZTK-ba, akkorra meg meg már remélem alapból kimenne belőlem, mert ha nem "beledöglenék" már..

Köszi a válaszokat!

2022. aug. 12. 12:57
 16/21 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ha beoltattad volna magad, akkor most nem lennél kovidos, vagy kisebb tüneteid lennének.


Mellesleg 1500-2000 forintért minden sarkon van koronateszt. Elmész veszel egyeg maszkban, megcsinálod, felhívod az orvosod az eredménnyel és kiír valamit a felhőbe

2022. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

16, ez rohadtul nem coveee

Dolgoztam kint az esőben és betett.

De mint írtam az elején, (konkrétan első mondat) negatív

De tudjuk mennyit érnek ezek a gyorstesztek.

Köszi, nem kell oltás. Szerintem az orvosok agya át van mosva ilyen téren. Durva amit művelnek már ezzel az oltast be magad agymenéssel, észre vehetnék máragukat.

2022. aug. 12. 13:16
 18/21 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy nem vagyok kovidos, mert a légkondi mellett hosszujjúban szétfagytam múlt héten és tipikus kovid tünetem sincs, aztán mégis 2 pozitív tesztem van.
2022. aug. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Az is előfordul. Én csak azt nem értem miiért kell erőltetni ezt a nyamvadt oltást.
2022. aug. 12. 13:24
 20/21 anonim ***** válasza:
“ Az is előfordul. Én csak azt nem értem miiért kell erőltetni ezt a nyamvadt oltást.” hogy ne terjesszük ezt a szart ennyire ès ne vinnyogj itt, mert nem akarja az orvosod elkapni
2022. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!