Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Történt olyan, hogy ennyire...

Történt olyan, hogy ennyire betegek lettetek?

Figyelt kérdés
Pl buliba, kiránduláskor, hidegben, nagy esőben nekivetkőztetek, de aztán annyira megfáztatok, betegek lettetek hogy csak na

2022. aug. 17. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Volt.
2022. aug. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kifejtenéd?
2022. aug. 17. 17:32
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Nem így, de megfázásból lettem már nagyon beteg. Ősz volt, mikor elindultam otthonról, akkor még pont elég volt az a vékony dzseki, de aztán elhúzódott a program és akkor már fáztam. Először csak megfázás és torokfájás volt, de egyre rosszabb lett, belázasodtam, begyulladt a torkom és végül odáig fajult, hogy kórházba kerültem és ki kellett műteni a mandulámat.

Nem tudom amúgy, hogy miért lett rosszabb, mert figyeltem rá, hogy sokat pihenjek, igyek sok teát stb. Volt is pár nap, mikor végre jobb lett, azt hittem mindjárt meggyógyulok és utána lett egyik napról a másikra nagyon rossz és utána kerültem kórházba.

2022. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3-as szegény akkor te jól kifogtad. Én szilveszterkor szoktam így járni mikor minek nekem kabát, meg jó lesz a vékony harisnya is amikor kimegyek cigizni izzadtan. Minden januárt náthásan kezdtem...
2022. aug. 17. 17:43
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
1. Vagyok. Még tizenéves koromban volt ilyen. Elmentünk iszogatni, aztán az egyik barátnőmet kellett vigasztalni kint az utcan és nem volt rajtam kabát. Utána elég beteg lettem, hetekig köhögtem.
2022. aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Hidegtől még sohasem.


Ellenben párévente van egy erős "megfázásom", ami 2-3 nap erős torokfájás, majd 5-6 nap erős nátha, majd antibiotikummal és köptetővel IS 2-3 hét hurutos köhögés.


Nem a hidegtől fázunk meg a mondásom, ezeket sohasem előzi meg nálam fázás, máskor meg fázom és semmi bajom.

Inkább olyankor gyakoribb ez, amikor sok a beteg.

2022. okt. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6os ilyenkor bemész dolgozni, vagy nem is tudsz vele?
2022. okt. 11. 14:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Hogy ne lett volna

Minden nyáron előfordul amikor 3-4 napot zsinórban bulizunk

Lemegyünk Siofokra, 4 napig ivaszat, semmi alvás, néha még a parton hideg is van este stb

Nem egyszer fordult elő utána hogy 2 hétig feküdtem 40 fokos lázzal

De már most előre felkészülök rá amennyire tudok, kis vitamin kúra előtte, meg viszek le tantum verdêt, és fujogatom vele néha a torkomat

Nekem általában a mandula a ludas

2023. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8 köszi a választ :) A többiek is megáznak ilyenkor?
2023. jún. 6. 13:34
 10/11 A kérdező kommentje:
megfáznak na
2023. jún. 6. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!