Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csontfájdalomra milyen gyógysz...

Csontfájdalomra milyen gyógyszer adható?

Figyelt kérdés
Csuklósérülésről van szó, röntgen semmit nem mutat, de mégis fáj. Az általános fájdalomcsillapító gyógyszerek, krémek nem használnak. Kérjek erősebb fájdalomcsillapítót? Esetleg valamiféle kezelése a fájdalomnak?
2010. szept. 23. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:

nem biztos hogy a röngtenen látszik, de lehet repedés..


pihentetni kell + fixálni sem ártana.


ennél jobb gyóccer nincs ilyesmire.

2010. szept. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy már több mint egy éve áll fenn ez a probléma. Kérjek újra röntgent?
2010. szept. 23. 23:27
 3/5 anonim ***** válasza:

én egyszer bringázásnál csesztem szét a kezemet, a kormánnyal, mert mentem ilyen nagy buckákon egy kietlen helyen, közben telefonáltam, és ütött egy nagyot a balkezem csuklóján a kormány.


Nem mentme el orvoshoz, de baromira fájt, nem hinném, hogy eltört, mert nem dagadt be, viszont fél évig is fájt, néha be is kötöttem ilyen fáslival.


Aztán pl utána még 2 év mulva is olyan volt, hogy egy csavarhúzóval a bal kezemmel nem tudtam egy csavart betekerni, mert ahogy nyomtam lefelé a kezem, és közben forgattam, még úgy még mindig fájt..


Kellett vagy 5 év mire teljesen rendbejött. Mostmár ugyanolyan jó, mint a másik. Szerencsére :)

2010. szept. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonlo es sajnos sok ilyen evek multan gyogyul csak meg teljesen. En a fixalast nem ajanlom ilyen hosszu tavu problemanal, mert megszokja a tamasztekot, megpihen es utana fixalas nelkul rosszabb lesz, mert gyengebbe valik. Esetleg el lehet menni orvoshoz. En kaptam csonterositot vizben oldhato por formajaban, amit 3 honapig kellett szednem, de az volt a mellekhatasa, hogy rengeteg hajam kihullott, viszont 3 honap utan erezheto valtozas tortent.
2010. szept. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Brexin, de az nagyon erős!
2010. szept. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!