Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan itt, aki beoltatta...

Van olyan itt, aki beoltatta magát covid ellen azóta viszont megbánta? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2022. aug. 31. 20:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
26%
Nincs tudomásom olyan ismerősömről, akinél lett volna különösebb mellékhatás. Két oltás után én sem érzek semmit. De tudom, majd tíz év múlva előjön valami xD
2022. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%

Szív és érrendszeri betegség, magas vernyomas és szivritmus zavar jött ki ket rokonomnál. Előtte biztosan nem volt, orvosi kontroll alatt voltak. 2 db Pfizer + 1db moderna kombót kaptak. Nem hirdetem úton ut felén de bizalmatlan lettem az oltással kapcsolatban. Én nem adatok be magamnak többet, 2 pfizer van bennem, gyermekemet sem fogom.

3 hirtelen szivmegállas történt az ismerősei körben mind 40 - 50 éves sportos egészséges oltott

2022. szept. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%
Én is beoltattam magam. 4-et kaptam, semmi változás nem történt, sem jó, sem rossz irányban az egészségemmel. A betegséget elvileg nem kaptam el, kb. 10 éve táppénzen sem voltam, hogy akár egy kis köhögésre rá fogjam, hogy na ez a Covid volt. Feleségemnek sem okozott semmi extra gondot. Van viszont egy csomó ismerősöm, aki az oltás után úgy kezdték magukat figyelni, mint valami nyomozók. Minden apróságra azt hitték, hogy az oltás okozta a problémájukat. Hosszútávon ez rohadtul idegesítő volt.
2022. szept. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Gondolom aki nagyon rosszul viselte az oltást,mert mondjuk lázas volt utána, az azt mondja, hogy ennél a betegség is jobb és nem kér többet. Valahol megértem. De a legtöbb rokonom szerencsére pont úgy van mint én, hogy enyhe kézfájdalmunk volt csak és nem kaptuk még el a covidot. Azért nem fogok havonta oltásért sem rohangálni, de majd ha ajánlott lesz az ismételő, fogom kérni.
2022. szept. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ezen az is múlik,hogy milyen mellékhatások jönnek elő.Ha jó immunrendszered van nem lesz nagy bajod
2022. szept. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem tudtam oltassak-e, de nem bántam meg, mert nem lettem beteg, ami szinte hihetetlen, elkerülhetetlen amennyi emberrel a munkahelyen találkoztam. Nem lehet tudni utólag, ha nem oltanak be, akkor mennyire lettem volna beteg. Szóval bánni nem érdemes szerintem.
2022. okt. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!