Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kineziológiai tapaszról...

Kineziológiai tapaszról tapasztalat?

Figyelt kérdés
Hatásos valóban vagy inkább csak kamu vagy placebo?

2022. szept. 6. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hatásos!

Nekem állandóra írtak térdrögzítőt mindkét lábra, úgy néztem ki mint Forrest Gump, járni alig tudtam ugyanúgy.

Utána elmentem manuálterápiára, ahol tapet is ragaszottak, személyre szabottan megmutatták, hogy csináljam magamnak. Így tudtam nyáron úgy-ahogy utazni, mászkálni, jelentősen javít a helyzeten, bár a problémát nem oldja meg, műtétre ígyis-úgyis sor kerül, de addig is nagy segítség.

Nem tudom milyen testrész és sérülés, mindenképp szakember tegye fel, legalább eleinte. Úgy főleg hatásos.

2022. szept. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Évek óta probléma hogy ismeretlen eredetű fájdalom jelentkezik combom külső felén térhez közel és a csípő forgó tájékán, kósza éles fájdalom lép fel hirtelen. Belehasít.


Rábukkantam a tapaszra, az a sejtésem hogy ezen kifejezetten segíthetne ez a tapasz, most gyűjtök információkat.

2022. szept. 6. 12:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi hatása, akárhányszor és akárhova felrakják nem érzem a jótékony hatását.
2022. szept. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet gerinceredetű a baj?
2022. szept. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy gerinc inkább ideg vagy ín vagy nyáktömlő.
2022. szept. 6. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Áltudomány.
2022. szept. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!