Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Környezetváltás és stressz...

Környezetváltás és stressz okozhat nagy mértékű hajhullást, vagy érdemes lenne elmenni kivizsgáltatnom magam?

Figyelt kérdés
Kb.3 hónapja teljesen felfordult az életem, és ezzel majdnem egyidőben elkezdett nagyon hullani a hajam. Eddig gondoltam, hogy a stressz miatt, és azon kívül, hogy elkezdtem Varga hajcseppel kezelni, nem is nagyon figyeltem rá, de most hajmosáskor a kezemben maradt egy kisebb csomó. Ha ki kellene vizsgáltatnom magam, az új háziorvosomhoz menjek, akit még nem is ismerek, és ő adja a beutalókat, vagy mi ennek a menete? Milyen fajta vizsgálatokra lehet számítani, mit néznek? Köszi előre is.
2022. szept. 11. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vérvétel mindenképpen, és vizeletvizsgálat is. Én megnézetném a fogaimat, hogy minden oké-e, mert ott lehetnek gócpontok.
2022. szept. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze. Magas kortizol kihat az egész endokrin rendszerre.

Csináltass labort, legyenek benne pajzsmirigy hormonok, kortizol is.

2022. szept. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!