Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet túlélni a covidot?...

Hogy lehet túlélni a covidot? Mik a tünetek? Nekem ma kezdődött.

Figyelt kérdés

Autoimmun betegség miatt nem kaphatok oltást, de a legnagyobb odafigyelés ellenére is elkaptam, tegnap éjjel kezdődött, most nagyon erős orrdugulásom van, de megállás nélkül folyik a taknyom, ha sikerül kidugítani.



Rettegek a többi naptól.

Volt, akinek súlyosabb lefolyású volt?


2022. szept. 14. 19:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Jó eséllyel nem lesz baj, de ha súlyosbodik, minél hamarabb orvosnak szólni kell.


"Autoimmun betegség miatt nem kaphatok oltást"

. Ezt ki mondta neked?

2022. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1, a kezelőorvosom, aki ezt papírra vetette.
2022. szept. 14. 19:59
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
a dokit idióta
2022. szept. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Milyen fajta autoimmun betegségeknél nem szabad? Csak kíváncsiságból, mert hallottam mástól, de azt nem, mely betegség zárja ki az oltást.
2022. szept. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Felhívtad a háziorvosodat ?

Ő majd elmondja neked, mi a teendő és mit csinálj, ha súlyosabbak lennének a tünetek.

Szerencsére én könnyebben megúsztam, de az orvosom telefonban elmondta, milyen gyógyszereket szedjek ( algophyrin naponta 3*, hányingerre, mert nekem az is volt, B6 vitamin ).

És mondta, ha rosszabb lesz a helyzet, hívjam és felírja azt a gyógyszert aminek nem tudtam a nevét megjegyezni :)

Szerintem holnap hívd mindenképpen , majd ő ellát tanácsokkal.

2022. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
KOnkrétan milyen autoimmun betegséged van???
2022. szept. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem szeretném megosztani a betegségemet, ne haragudjatok.



#5, beszéltem vele, nekem paracetamolt, D, C vitamint, cinket és pihenést javasolt.

2022. szept. 14. 20:27
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, a vitaminokat nekem is.

Akkor gondolom, ő tud a betegségedről és ennek figyelembe vételével mondott el mindent.

Jobbulást kívánok !

5# voltam.

2022. szept. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
4%

7. tehát kamuzol!

Anonim vagy, semmiféle IRL dolog nem kerül nyilvánosságra.

2022. szept. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Ez elég furcsa reakció, hogy ennyi részlet után csak egy betegséget nem mersz leírni.


Mert csak tisztázásképp annak, akinek nincs ilyen betegsége: az autoimmun betegség nem zárja ki az oltást. Nekem dermatomyositisem van, és a kezelőorvosom azt mondta az oltásokról, amit csak tudok, vegyek fel, mert a betegségek nagyobb veszélyt jelentenének rám. És persze Covidra is felvettem, Astrazenecát elsőre.

2022. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!