Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fura íz és illat?

Fura íz és illat?

Figyelt kérdés

Még év elején elkaptam valami nyavaját, elvileg nem covid volt, több teszt is negatívat adott pedig nem éreztem se illatot, se ízt.

Miután minden rendeződött jött a probléma, hogy fura ízt, illatot érzek a vajnál, amit azóta enni se tudok (több hónapja), az olcsóbb drágább márkát is próbáltam és ugyan azt érzem, ez vajon mitől lehet? Mikor lesz ez is jó? Ha egyáltalán lesz?


2022. szept. 21. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kaptál előzőleg védőoltást? Mert idén már aki kapott, arról mindről az "derült ki", hogy az nem Covid. (Konkrét példákat tudok, meg tesztelést végző ápoló is megmondta előre, hogy aki kapott, és nem kell kórházba mennie, annak a tesztje negatív fog lenni.)

De a konkrét kérdésedre, hogy mikor lesz jobb, szerintem senki nem fog tudni válaszolni.

2022. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem oltottam be magam.
2022. szept. 22. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!