Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől viszket a fejbőröm...

Mitől viszket a fejbőröm hajmosás előtt?

Figyelt kérdés
Zsíros típusú a hajam, 2-3 naponta mosok hajat, de az utolsó nap, hajmosás előtt már nagyon viszket a fejbőröm. Wu2 sanpont használok, lehet attól van? A hajam általában 2 napot bír ki, a második nap végén már zsíros, ha a harmadik nap sem mosok hajat, akkor már nagyon viszket. Valami tanácsot is elfogadnék hogy mit tehetek ellene.

2022. szept. 21. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha 2 napot bír ki mosás nélkül, akkor miért csodálkozol, hogy a harmadik napon viszket?
2022. szept. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
A max két nap rendben. De a wu2 száraz sampon. Az a tny, hogy 2-3 naponta zsírosodik a hajad, nem biztos, hogy a száraz sampon a megfelelő a hajadra. Konzultálj fodrásszal, mit ajánl.
2022. szept. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Mert tudja, hogy mosás jön és hirtelen elkezd viszketni.
2022. szept. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Nekem akkor viszket, ha beszárazsamponozom. Vagy ha már nagyon zsíros. Ez olyan dolog, hogy pl a fenekem is viszketne, ha nem nosnám napokig. Ezz Neked kell tudnod mennyire zsíros a hajad 2-3 nap után. Én vállig erő hajat hordok és minden nap mosom, mert olyan zsíros egy nap után. Próbáltál már sampont váltani? Korpás nem vagy? Mert ugye azt gomba okozza. Érdemes elmenni bizonyos esetekben egy jó bőrorvoshoz:)
2022. szept. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Kérdező, ehhez a kérdéshez nézz be, sok minden le van írva:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__allergiak__12012961..


Plusz jó lenne, ha mások is írnának. Köszi!

2022. nov. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is meg kellene próbálnod sampont cserélni.

Én vagy 20-at próbáltam ki, mire megtaláltam a megfelelőt, amitől nem is viszket a fejbőröm, nem is szárítja a hajamat, stb.


Azzal nincs baj, hogy eddig kitolod, sőt. Minél tovább tudod kitolni a hajmosást, annál jobb.

Később fog zsírosodni, stb.


Esetleg egy kis teafaolaj a samponba, de tényleg csak minimális.

Korpásodás, viszketés ellen is jó.

2023. jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!