Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért frontérzékenyek a térdeim?

Miért frontérzékenyek a térdeim?

Figyelt kérdés
Soha nem voltak megzúzódva, egy darab sérülésem nem volt mégis majd’ leszakadnak. Nálunk dörög, villámlik és ömlik az eső.

2022. szept. 27. 20:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Esetleg sportolsz vagy régebben sportoltál? Nem feltétlenül kell sérülés, ismerek olyat akinek "simán el vannak kopva" az izületei és ez okozza a frontérzékenységet.
2022. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az életkor előre haladtával olyan változások történnek, amik rontják a működést. A frontérzékenység pontos okát, mechnanizmusát ma sem tudjuk.
2022. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kikopni nem kophattak, mert nem viszem túlzásba a sportot, sőt. Fiatal vagyok.
2022. szept. 27. 20:34
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem attól van. A "front" egyébként is egy ember által kreált fogalom, egy elméleti kifejezés. Ott is csak légnyomásváltozás van, vagy hőmérséklet, vagy páratartalom stb. Ezek mind előfordulnak front nélkül is, ill front alatt sem feltétlen változik mindegyik.

Továbbá Szaúd-Arábiában is vannak emberek, akiknek felerősödik gyakran a térdfájásuk, pedig ott 1 évben van kb 2 db front.

2022. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De attól van. Tegnap kiengedte az erejét a vihar és lám, el is múlt. Ma ugyanez. Milyen véletlen.
2022. szept. 28. 20:23
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Tehát akkor tegnap mindenkinek fájt, hiszen vihar is volt, meg térde is van mindenkinek...
2022. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az én térdeimről beszélünk tudtommal. Vagy úgy szólt a kérdés, hogy miért frontérzékeny minden ember térde?
2022. szept. 28. 20:32
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Te kapcsolatot feltételezel a front és a térd között. Én meg - pont mivel az emberek 99%-ának egyáltalán nem fáj ilyenkor sem - azt mondom, hogy nincs. Nem mellesleg zivatar van klasszikus front nélkül is, ahogy tegnap sem volt front, direkt megnéztem a met.hu-n.
2022. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egy elég fontos tényezőről megfeledkeztél. Genetika.
2022. szept. 28. 20:43
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Te meg arról, hogy az összefüggés a mai napig nem bizonyított, sőt.
2022. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!