Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrspray után fáj a torkom,...

Orrspray után fáj a torkom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ha megfázom és orrsprayt vagy orrcseppet használok, az lefolyik a nyelőcsövemen, a torkomon, mert ugye az orr összeköttetésben van a garattal

Ha iszok vizet, se múlik el. Így is a 2 napig fájós torkomat ami elmúlt elkezdi csípni az orrspray, és olyan mintha fájna a torkom

1 nap után elmúlik

De az orrsprayt pedig naponta 3x használom 4 napig kb

Mit csináljak? Vagy volt valakinél hasonló?



2022. okt. 14. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne döntsd úgy a fejed, hogy lecsorogjon, ne szívogasd le torokra. A torkodra meg valami fájdalomcsillapítós torokcukorka jó lenne.
2022. okt. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nálam is hasonló a helyzet . Nekem betegséggel indult januárban és az orrcseppet nem tudtam letenni . Novorin t hasznaltam , de egy hét után már inkább dugulni kezdett , erre rátett a száraz meleg a fűtés miatt . Utána Javasolta egy orvos a nasivint meg hozza orrkenőcsöt .

De nekem van egy kis orrsoveny ferdulesem is és hatra csorog …

Így eléggé szárította a torkomat . Az orrom meg feszt varas volt belül .

Végül fül orr gegesz irt fel kevert orrsprayt amiben solu-medrol , novorin , meg allergia ellenes hatóanyag volt .

Fantasztikus volt két hétig . Utána kezdett újra romlani .

Most megint száraz a torkom , orrom varasodik …

Kértem új időpontot .

Van Sterimare tengervizes orrspraym meg coldastop olaj varasodasra meg novorin orrspray , de katasztrófa .

Folyik hatra és nem győzöm köpködni …

Szóval banánt eszek a torkomra az valameddig nedvesiti a torkomat és segít .

Meg nagyon sok vizet iszok , meg izlandi zuzmo szirupot is vettem 🙈🙈

Kértem idopontot de az még két hét …

Lehet bemegyek jövő héten , mert feszt véreset fújok ki a torkom meg száraz és ilyenkor jön a pánik hogy nem lesz levegő 🤦‍♀️🤦‍♀️😰


Valaki jól bevált orrsprayt talált azóta ?????

2023. ápr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!