Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nikotinfüggőség.. segítség?

Nikotinfüggőség.. segítség?

Figyelt kérdés
Nincs itthon semmim ami tartalmaz nikotint viszont nekem nagyon erősen nikotinfüggőségem van és nem tudom mit tegyek, nagyon ideges vagyok, úgy érzem nem kapom jól levegőt, 2 napja nikotinhiányom van és most valamilyen oknál fogva nem tudok hozzájutni.

2022. okt. 25. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Ahanyszor megkívánod fussál le 2 km-t
2022. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazabol ezen semmi nem fog segiteni, tul kell elni. De ha mar 2 napot kibirtal, csak igy tovabb, hajra, szokj le vegleg!


En is brutalisan sokat cigiztem,undorito egy szokas, budos is, draga is.

De leszoktam nagy nehezen. Dohanyzo tarsasagban cukorkat szopogattam, ha ra akartam gyujtani.

De 1 evig messzirol kerultem a dohanyzo embereket, mert tudtam, hogyha ott lennenek mellettem, azonnal ragyujtanek en is.

Ennyire fuggo voltam, szornyu :(

2022. okt. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én utoljára elfbart szívtam de nem tudok leszokni, képtelenség, ma is vettem volna csak sajnos mire odaértem a közeli kisbolt bezárt máshol meg nemigen találni. Ha jól tudom Magyarországon már egyáltalán nem lehet kapni, vagy igen?
2022. okt. 25. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Legalisan nem lehet. De gyakorlatban ez meg ugy mukodik, hogy meg mindig be lehet szerezni itt-ott.

Legalabbis az ismeroseim megoldjak.

2022. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!