Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 hét alatt 4-5kg fogyás...

2 hét alatt 4-5kg fogyás mitől lehet? Egészséges dolog?

Figyelt kérdés

Egy 60 éves férfinak, aki egyébként abszolút nem fogyókúrázik és különösebben az étkezésre sem figyel oda, mitől lehet ez?

Édesapámról lenne szó. Egyébként az tény, hogy mostanában nagyon sokat stresszelt és sokszor vacsorát sem evett, de ez a 5 kg akkor is nagyon soknak tűnik nekem.

Elfogadható ez ilyen rövid időn belül vagy esetleg orvoshoz kellene menni? És ha igen akkor milyen orvoshoz?



2022. okt. 31. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Háziorvoshoz és mielőbb.
2022. okt. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Orvoshoz menjen el, de akut stressz is lehet amúgy az oka. Én egy nagyon stresszes élethelyzetben 1 hét alatt 7 kilót fogytam. De fiatal voltam és egyértelmű volt az összefüggés, 60 évesen mindenképpen nézesse meg magát orvossal.
2022. okt. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván orvoshoz, először háziorvoshoz, és első egy labor. Biztos, hogy 2 hét alatt fogyott ennyit? Két hete mérte magát?
2022. okt. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, két hete, legalábbis azt mondta. Egyébként a vacsorákat kihagyja most tudtam meg, mert a doki (szíve miatt) mondta, hogy 90 alá kell menjen. Most 88 kg, 2hete 91-92 volt.
2022. okt. 31. 13:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát az nem 4-5, hanem 3-4, és kifejezetten szándékos fogyókúra. Jól teszi. Fölöslegesen kelted a pánikot. Ebben az esetben semmi szükség arra, hogy orvoshoz zavard!
2022. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!