Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok aludni?

Nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
Mindig imádtam aludni de remalom az alvás kb egy éve. Egyszerűen nem tudok aludni 3-4 óránál többet éjjel és na ennyit alszok, másnap egész nap hulla vagyok, azt hiszem tudok aludni majd de nem, akkor sem. Szar ágyam van amitől fáj a hátam és kényelmetlen de a kemyelmes agyamon sem tudok elaludni már. Minden fáradtság el tűnik belőlem az ágyban amint lefekszek.. legtöbbször a lábaim itritálnak, sokszor olyan, mintha rengeteg energia lenne bennük hirtelen és nem tudok nyugton lenni ettől. Bármi vény nélkül kapható altató vagy gyógyszer létezik amitől elalhatok könnyen? Vagy hova forduljak ezzel a problémával?

2022. nov. 6. 00:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Kényelmes ágyakon*
2022. nov. 6. 00:59
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha van xar ágyad is, meg kényelmes is, akkor miért nem a kényelmesen (nem) alszol?


Tök összefüggéstelen amiket írsz és ennyiből senki nem fog neked diagnózist felallitani.

2022. nov. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Kényszeres lábmozgás syndroma
2022. nov. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát próbálj meg szerezni mákot és abból csinálj teát. 2dl víz 1 csapott evökanál mák. Felforralni a vizet. Ha lehült a mákkal. A mákot megenni egy kis cukorral ha jól esik .
2022. nov. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugtalan láb szindrómának olvass utána.
2022. nov. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most diagnosztizálták nálam is a nyugtalan láb szindrómát. 1 éve nem alszok.
2022. nov. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja tényleg nyugtalan láb szindróma.


Arra gondoltam én is csak nem emlékeztem jól a nevére.


#3as voltam

2022. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok amiért érthetetlenül fogalmaztam meg a gondolataimat es köszönöma válaszokat. Most két napja tudok aludni, biztos azért mert kikeszultem előtte rendesen napokig. A mákos teát kipróbálom mindenképpen ha legközelebb nem tudok aludni.


Akinek diagnosztizálták ezt kapott erre valami tippet, gyógyszert stb? Kényelmes ágyam nincs, sajnos szét feküdtem, már le van szakadva, kiállás belőle a rúgók stb kb egy hónapja, de amikor jó volt rajta aludni akkor sem tudtam.

2022. nov. 7. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!