Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Be merjem magam oltatni a...

Be merjem magam oltatni a covid elleni vakcinával?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 21 éves lány vagyok és ha a sors úgy hozza, nemsokára lesz egy új munkahelyen, ahova oltást kérnek. Viszont kicsit félek tőle, mert a környezetemben sok embernek egészségügyi gondja lett oltás után.
2022. nov. 16. 06:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

"Meg az is hülyeség, hogy ezzel másokat védek."

. Akkor ezek szerint ez nem egészségügyi munkakör, mert akkor nem írnál ilyet.

2022. nov. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
51%
Én csak azért mondanám h ne oltasd be magad mert egyrészt nőként ha főleg pfizerrel oltanak akkor galyra vágja a menszeszed. Kettő amúgysincs már annyira nagy covid mizéria h kérje .. három nem kötelezhet senkit a munkáltató ezt lehet jelenteni. Másrészt még ha jól gondolom fel se vettek
2022. nov. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
86%
Ha nagyon rákényszerítenek, válaszd a Sinopharmot. Teljes, inaktivlát vírust tartalmaz, nem RNS vakvina. Én nem vagyok oltásellenes, de az elismerem, hogy a környezetemben kellemetlen hatása azoknak lett, akik Pfizert kaptak. Anyukámnak például felerősítette az izületi gyulladását. Én 2 Sino és 1 Janssen után már nem kérek többet. (Amúgy a Janssen után 24 órára kidőltem, a két Sinot meg sem éreztem. Voltam Covidos is, semmi durvát nem tapasztaltam.
2022. nov. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
80%
Az első kettő után megfájdult a bal vállam,a harmadikat a jobba kértem. A bal azóta is fáj,ha ráfekszek zsibbad, a jobb rendben van. Balba Oroszt kaptam,jobba Pfizert. Én mégegyszer nem oltatnám be magam az tuti.
2022. nov. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
59%
Mostmár minek adatnad be a 2019 es virus elleni oltást?
2022. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
12%
Az én környezetemnek meg akkor lett sokféle baja, pl volt aki meghalt, miután bevezették az internetet. Mármint 10-15 évvel utána, de néha korábban is.
2022. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
62%
Ez fura, hogy még mindig elvárják, mert eleve akinek van oltása, az is lehet, hogy 1 éve volt utoljára oltva, az mivel jobb, mint aki nincs? Nem hiszem amúgy, hogy még elvárás lehet ez.
2022. nov. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
77%
Oltas nelkul az esely belehalni covidba 0.05% 45 evesen azaz 2000/1. Nalad joval kevesebb. Megbetegedes kockazatat nem tudom. Nezz szet pfizer mhatasok fb csoportban. En csak shimopharmot kernek ha muszaj lenne.
2022. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
78%

Ha neked ilyen mocskos férgek miatt megéri kockáztatni az egészségedet meg a kukába kidobni az emberi jogaidat akkor hajrá.

Inkább írd ide ki hogy melyik mocskos cég volt az, hogy aztán a szart is ki lehessen belőlük bojkottálni. Mára már mindenki tudja hogy az oltást xar sem ér a covid ellen, ráadásul már rég lejárt a feltételezett védelme. Cserébe viszont nem egy embernek tette már tönkre az életét, nyomorított le, ölt meg:

[link] . És akkor ők még ezek után is kényszerítenének!!! Nem mondom hogy pont te leszel az aki bele fog halni, de ha mék a mellékhatásoktól is eltekintünk, ha most behódolnak az emberek akkor mi lesz a következő amit kényszeríteni fognak? Agyserkentő csipp hogy jobban teljesíts? Nyomkövető csipp hogy mindig jó fiú/lány legyél?? Nem szabad az ilyen férgek minden kirohanásaira rettegve bedőlni a hátsónkat a bajnak.

New yorkban például már kötelezték az államot hogy vegye vissza a méreginjekció nélküliség miatt elbocsátott dolgozókat úgy hogy visszafizetik a kiesett bért.

2022. nov. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Itt is lehet olvasgatni:

[link]

2022. nov. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!