Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy rengeteget alszok, illetve, hogy neha ugy erzem, nem tudok felkelni?

Figyelt kérdés

Nappal, ejszaka dolgozok felvaltva 12 oraban, általában nappalos muszak elott nem tudom kialudni magam, mert nem tudok koran lefekudni, utána viszont, ahogy hazaerek elalszok es alszok vagy 12 órát, hetfon pl igy aludtam este 8tol kedd reggel 8ig,ezutan mentem éjszakára dolgozni, de en mar delutan álmos voltam. Majd tegnap reggel ahogy hazaertem 7 korul lefekudtem, delutan keltem fel enni es utana folytattam az alvást mostanáig. Magyarul 18 órát aludtam. Este most mar többször megebredtem es folyamatosan azt álmodtam, hogy felkeltem, de a valóságban egyszerűen nem birtam kinyitni a szemem. Mindig visszazuhantam az álomba. Ez lehet a felborult bioritmus miatt amit a váltott műszak okoz vagy esetleg valami lelki oka pl depresszió? Mert volt általános kivizsgalasom es nem találtak hala istennek semmit.

24/L


2022. nov. 24. 02:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az éjszakázást nem bírod, a bioritmus felborulását...

Nappal az alvás más, a mélyalvás-fázisok - ha vannak - kevesebb...

Nem mindenki bírja az éjszakázást, átállást...

Ha teheted, csak nappali műszakot vállalj.

2022. nov. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hú ez elég érdekes álom.. :D
2022. dec. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!