Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik, hogy frontin abbahagy...

Létezik, hogy frontin abbahagyása után nincs elvonási tünet?

Figyelt kérdés
3 évig rendszeresen szedtem minden nap 0,5 ös frontint elalvás előtt, de volt rá sokszor példa, hogy többet is. Viszont mostanában nem jutottam hozzá, kb egy három hete nem szedtem be egyáltalán. Hirtelen hagytam abba, viszont meglepődtem, hogy semmi durva megvonási tünetet nem tapasztaltam, holott mindenki ilyen rémségekről ír , hogy mennyire rosszul érezte magát. Lehetséges , hogy valakinek ilyen nincs?

2022. nov. 29. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így jártam vele, de bő 2 hónap után jeleztem a pszichiáternek, akkor volt egy gyógyszerszintméréses labor, kiurult a szervezetemből rendesen, mondjuk én csak 0.25-t szedtem 😊
2022. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek reagál a szervezete ugyanúgy, ugyanakkora dózisra. Lehet, hogy nálad soha nem is volt detektálható a tényleges hatása.
2022. nov. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát pedig a hatását éreztem, jó volt, nyugodt voltam, könnyen el tudtam aludni, kb 10 percen belül.
2022. nov. 29. 18:45
 4/4 A kérdező kommentje:
1 es, én is 0,25 tel kezdtem, aztán elmelkedett, meg nem is mindig ugyanannyit vettem be, volt hogy 2 mgt. De ha már ezt így megúsztam, szerintem nem is megyek vissza rá. Talán annyi volt, hogy az első 2 hétben kicsit sovarogtam utána, meg sokszor eszembe jutott, hogy de kár, hogy nincs frontin, de kb ennyi.
2022. nov. 29. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!