Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire vannak mostanság...

Mennyire vannak mostanság covid megbetegedések?

Figyelt kérdés
Hogy tapasztaljátok?

2022. dec. 4. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom nincs ezzel kapcsolatban, de a médiába nagyon nyomják megint
2022. dec. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kórházakban akad 1-1, de nem tömegesen.
2022. dec. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Ritka már nagyon.
2022. dec. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem ritka most sem (az ismeretségi körömben), de közel sem annyira gyakori mint korábban. Volt feleségem jelenlegi férje kb két hete kapta el. Hőemelkedése és rossz közérzete volt, meg gyengének érezte magát, a tesztje azonnal pozitív lett. Mindenféle gyógyszer nélkül másnap estére elmúltak a tünetei, 3 nappal később a teszt is negatív lett. Az egy háztartásban élő felesége és a 8 éves kisfiam el sem kapta tőle, pedig már oltatlannak számítanak. Ha nem csinál tesztet kb azt sem tudja, hogy covid volt.
2022. dec. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én környezetemben kb.annyira, mint tavaly ilyenkor. Csak nincs akkora híre, és ez így van jól. Otthon vannak, meggyógyulnak, az élet megy tovább.
2022. dec. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szia! Én most lettem covidos! Fájt a torkom, taknyos lettem! Az egyetlen dolog amiért csináltam tesztet, mert tompult kicsit a szaglásom, de ezt be is tudhattam volna az orrdugulásnak! Ma már csak az emberek önellenőrzésén múlik mennyi a le jelentett covid beteg! Ha nem veszek magamnak tesztet és jelentem le senki nem tudja meg hogy covidos lettem. Sokan nem is sejtik, hogy covidosak!Szerintem ugyan úgy jelen van, csak már nem félnek tőle az emberek!
2023. febr. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!