Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több ismerősöm (4) panaszkodik...

Több ismerősöm (4) panaszkodik, hogy oltatlan kisgyerekét karanténba zárták, mert mind a 4 esetben OLTOTT osztálytársuk megbetegedett?

Figyelt kérdés
Nem furcsa, hogy itt 4-ből 4 covidos oltott volt? Másik ismerősnél a teljes család beteg, minden családtag megkapta a 3. oltást is...
2022. jan. 22. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Engem nemrég fertőzött meg egy háromszorosan oltott. Rohadjon meg az a primitív állat, aki kitalálta, hogy oltottnak nem kell karantén.
2022. jan. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Az oltott is lehet virushordozó.

A gyerek az oltatlan virushordozótól is megbetegedhet, hoszen megfoghatja azt a tárgyat, amit fertőzött érintett.

.

#2

Honnan tudod, hogy az oltott fertőzött meg? - jártál-keltél az utcán, megfogtad valaki fertőzött után az általa érintett tárgyat.

Ez még üzletben is előfordulhat.

.

A virus nem kér oltási igazolványt, tehát az oltott is terjesztheti.

2022. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, én nem fertőződtem meg! Az oltott gyerekek fertőződtek meg!
2022. jan. 22. 12:43
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Mert ez a divat azert zarjak be aki nem kert lottyot:D

Nem baj hogy az oltott ugyanugy fertoz vagy meg jobban de a lenyeg a bohoc kartya🤡🤡

Azert csinaljak ezt hogy ravegyenek minel tobb szulot hogy beoltassa a gyereket

Nem ajanlatos de mindegy

Nem tart semmi sem orokke

Erzik mar a vesztuket

2022. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Sajnos nem létezik olyan oltóanyag amely 100%-os védelmet nyújtana egy adott kórokozó ellen, így bizony meg van az esélye a megfertőződésnek és ezáltal a továbbadásnak is.
2022. jan. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem furcsa! Tessék csak megnézni a kérdés alatt megírt arányokat/százalékokat: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto..
2022. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, elhiszem. De! Lehet, hogy csak én vagyok peches, de az ismeretségi körömben kizárólag oltottak lettek betegek. A 3szor oltott rokonom most jött ki az intenzív osztályról, olyan beteg lett.
2022. jan. 22. 12:55
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

De itt egy 2011-es tanulmány [link]


(Angolul tudók előnyben)

2022. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon sokan panaszkodnak szülők erre a tudománytalan rendelkezésre, az oltott betegekek miatt az egészséges oltatlanok mennek karanténba de az oltottak ugyanebből a közösségből nem. Megáll az ész hova jutottunk. Az embereket azért ennyire nem lehet hülyének nézni. Ebben semmiféle járványkezelési logika nincs csak az oltásokat szeretnék erőltetni ez annyira nyilvánvaló.
2022. jan. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem értem én már ezt. Magam hatvanon túl "oltatlan" vagyok két Pfizerrel, és egy hónapja nézetett 15000-es ellenanyag-szintemmel. Úgy döntöttem, nem adatom be a 3. oltást. Így aztán jelenleg patás ördög lettem.
2022. jan. 22. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!