Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy végül...

Mi az oka annak, hogy végül mégsem tették kötelezővé a covid elleni oltást?

Figyelt kérdés
A mellékhatások? Az emberek ellenállása? Vagy mi?

2022. dec. 6. 17:54
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
63%
Azóta a vírus elgyengült. Egyre ritkábban okoz életveszélyes tüneteket.
2022. dec. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a vírus ereje miatt álltak el tőle. Pedig annyira akarták, hogy mindenki be legyen oltva, és mégsem.
2022. dec. 6. 18:05
 3/53 anonim ***** válasza:
55%
Most is azt akarják, hogy mindenki be legyen oltva. Csak olyan szinten túltolták, hogy az embereknek gyanús lett az egész. De nem kell aggódni, lesz hamarosan mégegy mesterséges pandémia, akkor még durvábban folytatódik majd a történet.
2022. dec. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
20%
Mert nem volt rá törvény .A gyors törvény alkotás,ami nálunk nem gond ugyan,de túl gyanús lett volna .Jól meg gazdagodtak ebből is jó páran.
2022. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

Ja neeeem, dehogy aggódom. Én örülök, hogy ez így lett. Nem lövettem magamba a cuccot és a következőnél sem fogom. Tökéletesen működik az immunrendszerem és a józan eszem, bennük bízom.

Csak nagyon kíváncsi vagyok, milyen homokszem került a gépezetbe, hogy mégsem tudták keresztülvinni az eredeti tervüket.

2022. dec. 6. 18:39
 6/53 Senior Séf ***** válasza:
35%
Ugyanaz, mint a madárinfluenza esetében. Túl sok suskusra derült fény, amiket már gyanús lett volna titkosítani. A következőnél jobban felkészülnek majd.
2022. dec. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:

Mert nem volt rá törvény? Nem hiszem. Nem úgy van, hogy amíg egy szer kísérleti stádiumban van nem lehet törvényesen kötelezővé tenni? És a kísérleti stádium még a mai napig is tart azzal a majd 5 milliárd emberrel, aki önként jelentkezett.


Hogy nem tudták titkosítani az időközben napvilágra került hazugságaikat? Ezt nem értem. Nem tudnak titkosítani olyan dolgokat, amiket milliók a saját bőrükön tapasztaltak.


Esetleg az ellenálló orvosoknak sikerült bebizonyítani, milyen súlyos károkat tud okozni ez a génterápiás szer?

2022. dec. 6. 19:13
 8/53 anonim ***** válasza:
13%
Nem lett végül indokolt. Az eddigi oltakozás is jelentősen visszafogta a vírus terjedését, meg az omikronnal már a veszélyessége is komolyat csökkent.
2022. dec. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
39%

"Hogy nem tudták titkosítani az időközben napvilágra került hazugságaikat?"


Szinte teljesen nyíltan zajlik minden. A covid mesterséges vírus volt, az egész egy globális átverés volt. A vuhani képzeletbeli denevér helyett a vuhani virológiai laborból származik, szándékosan hozták létre. 2018-ra már alkottak a laborban a coviddal 96-97%-ban megegyező vírust. Később pedig az amerikai adófizetők pénzéből tették fertőzőbbé, a dolgozókat elhallgattatták, egy dolgozó "véletlenül" kiesett az ablakon, mikor meg akarta előzi a vírus kijutását a laborból.. Ezekről még magyar cikkek is voltak, minimális utánajárás után pedig tényleg sokminden kiderül a dolgokról, pl a labor online vírus adatbázisának nagy része eltűnt, közvetlenül a covid "kitörése" előtt. Mindent le lehet követni, mi hogy történt, sőt, évekre előre lehet tudni, mi lesz. A lényeg az volt ezzel a felfújt műbalhéval, hogy az oltásokat belenyomják az emberekbe. Nem kísérleti szer, ez is kamu volt, pontosan tudják, mit okoz, mire van. Nem a náthával egyenlő halálozási rátájú, meszerséges covid ellen van. Csak meg kell hallgatni, mit mondanak az illetékesek, akiknek köszönhetjük mindezt. Egyébként meg lehet figyelni, hogy egészségkárosodáson kívül mit okozott még a szuri. Pl én hiába mutatok sokszor statisztikát, EU parlamentet, kongresszusokat, konferenciákat, egyéb konkrét kijelentéseket stb. Nekik ez vagy kamu, vagy konteó. Ennyi. Szépen látszik, mit okoz..

2022. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
0%

#9

Lol, 2018-ban megalkottak valamit, ami csak hasonlított arra, ami már vagy 60 éve is létezett? Konteósék megint elfelejtettek utánanézni tényeknek, mielőtt kitalálták a meséiket? :D

2022. dec. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!