Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha nem tudok...

Mit csinaljak ha nem tudok kakilni mashol?idegen helyen?

Figyelt kérdés
Barhol vagyok es nem otthon egyszrruen nem merem ki engedni nagyon kell de vissza tartom,neha elmegyek leulok a wcre de nem merem ki engedni
2022. dec. 7. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

És mi az oka??? Ezt találd meg magadnak.


Tök fölösleges szorongás. Mindenki, ismétlem MINDEN ember kakil. Mert ez ugyanolyan természetes életfunkció, mint hogy lélegzel, eszel, iszol....


Ha egyedül nem megy, fordulj pszichológushoz.

2022. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez szimpla mentális gát.


Ha kellemetlenséget okoz - azért egy többnapos ottalvós helyen fájdalmas, és akár besült széklet is lehet a vége -, akkor menj szakemberhez, hogy feloldhassátok ezt a problémát.

2022. dec. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Jazmin_12 válasza:
Pszihológus. Találj ki rá valamit ami meg nyugtat és lehet kijön a... hát.. na tudod mi!
2022. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vegyél be 3 szem dulcolaxot vagy igyál egy erős szennateát kapszulával :)

Ezek jól megfosatnak, tegnap ittam szennateát kapszulával ma pedig strandolás helyett a strand WCjén ültem és fostam..

2023. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!