Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én lettem volna full sértő,...

Én lettem volna full sértő, b*nkó?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy szitu:


Részben tünetmentes epilepsziás vagyok (10 évente van kb 1 rohamom, az is akkor ha b*szok bevenni a gyógyszert, vagy ha felhúzom magam), a sors fintora hogy most volt egy februárban. Jó oké, az EESZT látja, de majd kimagyarázom az alkalmasságin (vagy nem, pusztuljanak el), de nem ez a lényeg.... fb-n epis csoportban próbáltam ennek utána érdeklődni.


Mire rám írt egy nő: A beszélgetés lényege az volt hogy majd én is ráveszem magam arra hogy elmegyek 4 órába takarítani. Mire én közöltem vele hogy én nem szeretném ennyire leadni a lécet. Erre megsértődött és közölte velem hogy miért nézem őt le, holott nem ez volt a lényeg és erre le is tiltott.


ui: Pontosan tudom hogy mit bírok és mit nem.... semmi bajom sincs a 8-10 -12 órás számítógépezéstől, a nem alvástól, a hírtelen zajoktól, az éjszakázástól. Esetleg egy CRT monitor vagy mint írtam az idegesség hozza ki. (nem szoktam ennyit ülni a gép előtt, meg alszok rendesen csak írni kellett valami hard-ot)


4 órás takaírtás: 6 évet dolgoztam benzinkúton ahol orbaszájba csak takarítani kellett.


Am marhára nem zavar az hogy tiltott... csak mégis.... most tényleg adjam le ennyire, mert a rendszer, meg a rendeletek, meg a törvények stb?



2022. dec. 12. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

De mégis hogyan jutottatok el a beszélgetésből arra, hogy neked karriertanácsadást adjon?


Egyébként bármelyik alkalmassági vizsgálaton nyilatkozol arról, hogy nincs eltitkolt betegséged.

Kimagyarázni nem fogod, ha esetleg valaki lekérdezi.


"most tényleg adjam le ennyire, mert a rendszer, meg a rendeletek, meg a törvények stb?"

. Azért ugye érted, hogy ez most nem erről szól...

2022. dec. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de kptam már olyat is a házidokitól hogy értsem meg hogy ez az üzemorvos felelőssége mert mivan ha véletlen egy roham közbe magamra rántom a polcot :D blablabla.... mondom oké.... de akkor eltart maga? (árufeltöltői meló lett volna)


ui: Érdekes a kúton amikor melóztam a hivatásosok (kamionosok, teherautósok, autószállítósok stb) kb felén látszott hogy alkesz.... akkor nekik miért adnak pláne kocsira alkalmasságit?

2022. dec. 12. 23:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és lagutóbb úgy mentem be hogy már le voltam kérdezve
2022. dec. 12. 23:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Most mit dolgozol?

Hogy magyaráznád ki?


Egyénként a munkáltató nem kérdezheti meg elvileg tőled, hogy beteg vagy e vagy sem.

Az üzemorvosnak kell megadni az engedélyt, de neked megfogják szerintem.

2022. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Na,ez mintha rólam szólna. Soha nem néztem le senkit a munkája miatt,de a takarítás nekem is megalázó. Tudom,hülyeség,de akkor is így érzem. Most gyárban melózok több műszakban,persze senki nem tudja rólam. Üzemorvosnak meg le kell ragadni, már ha tünetmentes az ember. Nálam a kialvatlanság és az ismétlődő minták nézése hozzá ki
2023. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!