Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha rosszul nyomtam ki egy...

Ha rosszul nyomtam ki egy pattanás, akkor az miatt lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem vagyok pattanásos, de olykor van 1-2 2 éve volt egy pattanásom, amit kinyomtam, oldalt az arcomon. Sajnos, nagyon rosszul nyomtam ki és elég csúnya volt utánna. Nos.. Azóta is ott a nyoma.

Viszont, így hogy eltelt 2 év ez természetes, hogy ott a nyoma? Konkrétan van az arcom és látszik rajta egy rózsaszínes folt azóta is. Nem kellett volna már el múlnia? Van amikor hámlik is. Most teljesen osszevagyok zavarodva, hogy mi van ha bőrrák? Kicsit érzékeny is ha nyúlkálok hozzá, elkezd egy kicsit égni.

Marad ennyi ideig rosszul kinyomott pattanás nyoma? Vagy inkább menjek el orvoshoz?


2022. dec. 22. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mint 10 éve boldog pattanástulajdonos ez nekem nem hangzik bíztatónak. Nekem sok van, sokszor voltak gyulladtak, meg borzasztóak, de nyomuk nincsen, nem hogy 2 év után is érezzem őket.


Hozzáteszem, ez tapasztalati úton mondom, nem vagyok szakértő a témában, de én megnézetném. Az hogy heg marad ott még normális, de az hogy érzékeny, az nem tetszik.


Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni egyébként.

2022. dec. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
1-essel értek egyet. Nekem még a harmincas éveim közepén-végén is voltak sajnos pattanásaim. A húszas éveimben még gyorsan gyógyultak és nyomuk sem nagyon maradt, a harmincas éveimben egy-egy piszkálás, nyomkodás után hetekig, akár hónapokig gyógyultak és később is látszott némi nyomuk. De az, hogy neked hámlik és érzékeny, az nem túl jó jel... Szerintem nincs gond, de menj biztosra, nézesd meg.
2022. dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!