Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek foglalkozzak...

Szerintetek foglalkozzak azzal hogy hogy nézek ki?Alakra gondolok, nagy has stb. Vagy ne érdekeljen, egyek igyak ahogy jólesik.. Mert úgygondolom hogy pl. 50 évesen úgysem fog érdekelni hogy nezek ki, akkor meg miért kínlódjak... ??

Figyelt kérdés

2022. dec. 27. 21:57
 1/6 Metionin ***** válasza:
95%
Ahogy érzed. Neked kell eldönteni, hogy fontos-e a kinézeted, egészséged.
2022. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
A túlsúly nem csak a kinézetről szól, hanem az egészségedről. De te tudod, mennyire számít hogy ne legyél beteg a mértéktelen zabálás-piálás miatt.
2022. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy mikor és hogyan érzed magad komfortosan a bőrödben, mikor tetszel magadnak és mikor nem, azt te tudod eldönteni. Viszont az ideális testsúly az nem csak hiúsági kérdés. Jelentős túlsúly esetén egy csomó betegség kialakulásának kockázata jelentősen megnő. Azt például nem részletezed, hogy rajtad pár plusz kiló van, vagy nagyon el vagy hízva..

Szóval ameddig nem megy az egészséged rovására, addig egyél igyál amennyi jól esik, ha szereted a tested, az alakod.

2022. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos fog érdekelni 50 évesen is Én annyi vagyok.Mondjuk 30 évesen szarabbul néztem ki kicsit el is voltam hízva, most meg 60 kg vagyok.20-30 évesen én is azt gondoltam nem fog érdekelni ,de mivel elég normális maradtam kinézetileg így mégiscsak odafigyelek magamra így 50 évesen is
2022. dec. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
50 évesen lehet,hogy a kinézeted nem fog érdekelni,de az egészséged igen,mert könnyebben lehetsz cukros,szív-és érrendszeri beteg,ortopédiai elváltozások,emésztőrendszeri problémák jelenhetnek meg.És ezekkel is el lehet szenvedni még jó pár évig,nem hiszem,hogy jó buli.
2022. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3. 175 magas vagyok, 80 kg. Nem sok a felesleg, úgy 70 kg lenne jó. De csak a hasamon zavar,mert már eléggé kezd gömbölyödni. Ja és 33 vagyok
2022. dec. 28. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!