Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tisztán érzem es tudom hogy...

Tisztán érzem es tudom hogy hüvely gombám van, muszáj vele dokihoz menni?

Figyelt kérdés
Fixen az van össze nem téveszthető tünetekkel, de itt nincs doki normális és félek is elmenni ilyen higiéniával, mert szégyelném magam nagyon. Kihagyhatom a vizsgálatot és kezelhetem magam vény nélkül kapható gomba gyógyszerekkel, mosakodoval, etc?

2022. dec. 27. 22:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Aki a nőgyógyászt ajánlja a canesten kombi helyett, tisztában van vele mennyit kell várni manapság a tb-s nőgyógyászra? Hónapokat. Budapesti vagyok, lehet vidéken máshogy van, de nem hinném.
2022. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Itt ameddig rendszeresen jártam párkapcsolat miatt egyből bekerültem 1 héten belül kb
2022. dec. 28. 18:18
 13/15 A kérdező kommentje:
(Somogy megye) mondjuk az én dokim borzalmas, nem is járnak sokan hozzá, lehet azért. Azt remélem, hogy ezt legalább felismeri amiben szenvedek, mert valakinek egy baszott nagy cisztát nem látott évekig
2022. dec. 28. 18:19
 14/15 A kérdező kommentje:
És amint az illető másik dokihoz ment észre lett véve. Sajna a másik doki elment.
2022. dec. 28. 18:19
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha ilyen könnyű bejutni, akkor menjél, látott már gombát, nem kell szégyellni, de a canesten nekem mindig megoldja.
2022. dec. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!