Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mért nem tudják a busz pályaud...

Mért nem tudják a busz pályaudvaron rendben tartani a nyilvános WC-ket?

Figyelt kérdés

Elkérnek kétszáz forintot mégis a hölgy akinek a dolga lenne rendbe tartani csak a pénzt szedi össze és megy venni cigarettát a mosdók meg olyan hányadékok hogy a falhoz nem merek hozzá érni.

Nem le nézem a munkáját mert igenis a takarítok nélkül meg enne minket a retek.

Kellemetlen mert egy egész guriga wc-papírt az ülökére tekertem de így is nagyon féltem.



#higiénia #Nyilvános toalett
2022. dec. 30. 14:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Igen muszáj volt használnom mert házig nem bírtam volna ki, majdnem becsuszant a Mars szelet
2022. dec. 30. 14:38
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon igazad van sajna. Olyanok a közwcink mint egy szennyvíztelep. Nem tudom hogy lehetne karbantartani...
2022. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyebkent lehet azert is mert nagy a forgalom, es nem lehrt naponta 5* takaritani, mert rendetlenek az emberek
2022. dec. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez föleg azért van, mert az emberek ennyire igénytelenek! Jó részük képtelen lehúzni a WC-t maga után, mellémegy minden, mert erre sem figyel.

Aki ott van, az nem takaríthat folyamatosan, mert akkor meg nincs üres WC. Neki reggel-este kell rendbetenni a helyiségeket. Másrészt azok a 200 Ft-ok nem az illetö fizetése, hanem ennek csak egy töredéke, a takarítószerek, WC-papír. stb-re igen sok elmegy, de ha napi tíz órában csak 3-3 vendég lenne, az is kb 35 ezer Ft, szóval nem igazán akkora összeg, amiért fél óránként bárki is végigcsuszatolná a WC-t.

2022. dec. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ujitják fel, mert egy hét alatt beissza a pisit a fuga....másik, ellopják a papírt. Két napja v mikor volt elottem benzinkúton, csak női wc volt, a csavesz előttem simán lepipilte az ülőkét, nem volt kedve felhajtani, ilyen apro figyelmességek
2022. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jártam külföldön.Ahol volt Wc néni,aki szedte a pénzt, használat után azonnal ment takarítani,pótolta azt amit kellett.

Ebben is le vagyunk maradva .

2022. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A saját szememmel láttam hogy számolja a pénzt és mondta hogy kell dohanyra. Nem nagy város és ott ül egész nap cigizik meg pletykál. Szóval ha akarná meg tudná csinálni vagy dolgozon olyan aki becsüli a munkát.

A többi helyiségeket más takarítja neki csak erre kéne figyelni.

Tudom milyen voltam takarító kórházba és ott voltak olyan esetek amiket jobb nem emlegetni. Nem nagy fizetésért mégis megcsináltam napjában többször is.

2022. dec. 30. 17:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem mégy te ilyen helyre? Okoskodni könnyü!
2022. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem olvastad amit írtam? Dolgoztam korházban, 100 ezer forintért ahol 5 db WC plusz fürdő volt és a kortermekről ne is beszéljünk. Egész nap kint cigizik, és múltkor be kellet mennem de inkább kifordultam. A szar rá volt száradva a falra szó szerint. Ha valaki használja én be mennek megnézni hogy hagyta, ha rendben akkor semmi teendő (ha már aznap volt takarít va) ha viszont össze szarva hagyja amellett hogy szóvá tenném megcsinálnám. Ilyen munkákat majdnem mindig ezek a lusta emberek kapják.
ápr. 2. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!