Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerelmi bánatra bevált...

Szerelmi bánatra bevált bárkinek bármi is?

Figyelt kérdés
Azt érzem széthasad szívem! 💔💔💔

2022. dec. 31. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Puding és poharas fagyi.
2022. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Idő..., sok sok idő. Nem szabad siettetni hagyni kell, hogy fájjon, de nem szabad, hogy leuraljanak az érzések, mert azért élni még muszály.
2022. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
*muszáj elnézést
2022. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Idővel egyre roszabb nálam. Még fizikai betegségek is urrá letek rajtam. A lehető legfájóbb Szilveszteren megyek át új évbe. Pont most kell lenni ezeknek az ünnepeknek is. Pozitívan kellene gondolkodni pozitív jó gondolatokat beengedni, de nem igazán sikerül. ... 😢😓
2022. dec. 31. 19:49
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem akartam bele szeretni amíg komolyabbá nem vàlt volna. De egyszerűen szempilanás és "be szippantott" teljesen. 💘
2022. dec. 31. 19:54
 6/11 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Tudom miről beszélsz nem is olyan rég volt amikor hasonló cipőben voltam. Érdemes lehet sportolni járni, bulikba menni, beszélgetni emberekkel, akár az ellenkező nemből, hogy kicsit lekösd magad és ne az önmarcangolásba fektesd az energiád.
2022. dec. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most hasonló lenne, ha nem lennék beteg testi tünetekkel is.
2022. dec. 31. 20:15
 8/11 A kérdező kommentje:
Tervbe vettem a korcsolyázást jövő héten hozza a futár a korikat. Remèlem a méret klappolni fog meg maga az egész kori. Megtanulom a korizást még a télen! Meg beterveztem tánc tanulást is arra is már jelentkeztem. Jövő héten már lesz képzés elvileg. Szóval próbàlom lekötni magam és más felé terelni a figyelmemet. A munka is kicsit lekötné, ha nem lennék beteg mehetnék dolgozni.
2022. dec. 31. 20:21
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást! Sok sikert a tanuláshoz és BÚÉK! Ha beszélgetni van kedved nyugodtan írj.
2022. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, viszont!
2022. dec. 31. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!