Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ennyire ellene...

Miért van ennyire ellene egy-két ember a korzettnek?

Figyelt kérdés

Értem én hogy csúnya, és sokan visszamaradott módszernek találják, de szerintem a cél érdekében nagyon megéri hordani. Egy év alatt intenzív tornával a felére csökkentette a görbületemet, szóval nekem nagyon hatásos volt.

Tudom hogy sokan el akarják kerülni hogy hordani kelljen, amit meg is értek, de ez sokkal jobb mintha tovább romolna.


Szóval írjátok meg legyszi hogy miért kell egy két kommentbe azt írni hogy teljesen hatástalan! Volt valami rossz tapasztalatotok?



2023. jan. 3. 00:28
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem tudom kik írják ezt, egyáltalán nem hatástalan. Nem egy esztétikai dolog, de ha ezt kell hordani, akkor ez van, az emberek mindig is kinézték azokat, akik valamilyen segédeszközzel rendelkeznek, ettől nem lesznek jobb emberek.
2023. jan. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron kaptam mellette kell a torna pár fokot már javult a gerincem . Mindennél jobban gyűlölöm ezt a műanyag vackot és még jó pár évig kísérni fogja az életem , viszont hordom rendesen annak ellenére , hogy rettentően szorít , kényelmetlen és konkrétan nem tudok lehajolni miatt plusz eleinte a járás sem úgy ment mint nélküle. Nekem meg mondták, ha nem hordom rendesen és romlik akkor össze kell csavarozni a gerincem na az ami én mindennél jobban ellenzek és nem akarok emiatt is inkább hordom rendesen és tornázok . Nyilván nyáron végig szenvedtem benne mivel alapból nem szeretem a nyári meleget amire ez a vacak még rá is segített , de tűrtem. Most télen viszont tök jó egyáltalán nem fázok pedig felénk nagyon hideg van így a pár hátránya amit észre vettem mint viselője nem olyan sok mint amennyi előnye is tud ennek lenni .
2023. jan. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!