Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bicepsz edzés után szörnyen...

Bicepsz edzés után szörnyen fáj az alkarom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tegnap előtt hosszú idő után újra elkezdtem edzeni(bicepsz-váll).Nem dolgoztam nagy súlyokkal és az ismétlés szám is elég alacsony volt.Edzés után pár perccel már éreztem,hogy először az alkarom,majd utána a bicepszem is elkezd fájni,de nem igazán foglalkoztam vele,mert néha előfordult már ilyen edzés után.Aztán éjszaka arra keltem fel hogy kb.mozgatni sem tudom egyik karomat sem.Tegnap reggel,amikor felkeltem már annyira fájtak a kezeim,hogy egész nap semmit sem tudtam csinálni,de még mindig úgy voltam vele,hogy majd elmúlik.Aztán amikor ma felkeltem nem hogy jobb,inkább csak rosszabb lett a helyzet.Most már ott tartok,hogy félig sem tudom kinyújtani a karjaimat,mert rögtön el kezd fájni.Edzés előtt bemelegítettem,és edzés után le is nyújtottam.Vajon mi lehet a probléma?És mikor fog elmúlani ez a fájdalom?
2023. jan. 4. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Kár volt újrakezdeni...
2023. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi nem okoztál csalódást...
2023. jan. 4. 15:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyd abba, látod, mivel jár. Mit akarsz majd azzal a bicepsszel később kezdeni, cementes zsákokat pakolni?
2023. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom nem értitek a kérdést!!A kérdés arra vonatkozott,hogy tudtok-e valami tanácsot/tippet adni,hogy a fájdalom elmúljon,vagy legalábbis enyhüljön.Nem hinném,hogy csak az az egy megoldás létezik,hogy abbahagyom!!!!!
2023. jan. 4. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
De, ez egy megoldás. És alighanem a legbiztosabb is.
2023. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor ha jól értem aki ilyen problémával küzdd mint én annak ezt javaslod?
2023. jan. 4. 23:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Annak is ezt javasolnám, aki nem küzd ilyen problémával. Mert majd fog, csak idő kérdése, hogy az értelmetlen gyurmázástól valamit tönkrevágjon.
2023. jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!