Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérjepor, ami nem szörnyen...

Fehérjepor, ami nem szörnyen rossz?

Figyelt kérdés
Amit most használok fehérjepor (biotech vegan protein csoki+fahéj) iszonyat rossz izu. Tudom hogy az izlés egy nagyon szubjektiv dolog, de tudtok ajánlani fehérjeporokat, ami - vizzel higitva - "fogyasztható" izu? Már annak is örülnék, ha le tudnám nyelni, és nem lenne semmi ize (mint pl a kreatin monohidrátnak) Köszi előre is

2022. szept. 20. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Kötelező fehérje port innod?
2022. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

A vegánokat mind felejtsd el azok borzasztoak

A whey kb mind ugyanolyan, edesitoszer es aroma izu. Nyilvan olyan aroma van benne amilyen izesites.

Viszont van abbol is izesitetlen, lehet neked az lenne a legjobb. Pl izesitetlen whey a myprotinnek is van es havonta 2 napig 40 szazalekos akcio van ra

2022. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Egyél tojást, túrót, húst, joghurtot
2022. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1

Nem kötelező, de nem tudok minden nap fehérjedus alapanyagokból csinálni magamanak kaját.

2022. szept. 20. 17:23
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem is kell. Ha a napi fehérjebeviteled eléri az 1,5 g/tskg fehérjét az összétkezésedből, akkor nem a proteinen fog múlni a bicepszed. Aki naturál hobbigyúrósként nem tud szilárd ételből elegendő fehérjét bevinni (egy óvodás is be tud), és az infláció közepén túlárazott porokra költ, az váltson sportot.
2022. szept. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a biotech tejsavóval nem volt bajom amit próbáltam, de amit most vettem puregold csokis tejsavó az is elég finom. Igazából csokifagyi íze van.
2022. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Optimum nutrition ízesítetlen fehérje. Bármibe belekeverheted.
2022. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Nekem a Puregoldos tejsavó a kedvenc. Minden ízben kiváló, és ezt szoktam rakni a zabpehelybe is, és nagyon finom.
2022. szept. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 NTBS ***** válasza:
18%
Egyél rendes fehérjét.
2022. szept. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A bármilyen csokis ízű fehérje az egyetlen amit én sem tudok meginni :) Ellenben próbálj ki - gyakorlatilag bármi mást. A gyümölcsösökkel nem tudsz mellé lőni, vagy a vaniliással. Gyártó igazából mindegy szerintem, én Biotechet meg Scitecet veszek mert az van közel, de vettem már protein buzz-t és az is jó volt. A lényeg hogy ne csokis ízt vegyél
2022. szept. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!