Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szörnyen álmos, fáradt vagyok...

Szörnyen álmos, fáradt vagyok futás másnapján. Elmúlik több edzés után?

Figyelt kérdés
sajnos nálam nem csak iváskor jelentkezik a másnaposság, mostanában komolyabban elkezdtem kardiózni, viszonylag korán, 5 óra tájékán, de másnap mindig nagyon álmos vagyok, alig tudok felkelni és a fáradtság miatt gondolkodni is alig tudok.

2019. ápr. 10. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek nem való a hajnali edzés. Tedd egy hétre munka utánra vagy estére és figyeld a szervezeted reakcióit. Meg eleve egész más úgy lefeküdni hogy ba sszameg mindjárt kelek aztán mehetek futni. Mint úgy hogy mindennel végeztem le van tudva az egész és most jöhet végre az edzés.
2019. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Idővel hozzászoksz. Ha most kezdted, ne erőltesd ennyire, vagy ahogy írták, tedd estére.
2019. ápr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!