Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon, hogyan mulaszthatom...

Vajon, hogyan mulaszthatom el? Valami praktika? Vagy már csak az orvos segíthet?

Figyelt kérdés
Ezen a héten (kedden) egyik pillanatról a másikra éjszaka megfájdult a fejem. Nem foglalkoztam vele, reggel bevettem egy aspirint majd elmulassza. Egésznap fájt a fejem. Másnap is ugyanez. Csütörtökön már itthon maradtam, mert lesugárzott a fülem és az állam alatt is fájt. Csütörtök estére megfájdult a torkom is. Péntekre elmúlt a fülfájás és erősödött a torokfájás. Ma fáj az egész nyakam. A torkom kegyetlenül fáj még mindig. Próbáltam citromot inni rá. Nem segített. Citromos vizet iszok már reggel óta és kétszer gargalizáltam már sós vízzel. Eddig nem sok változott. Valakinek valami praktika esetleg ami bevált? Orvosnál nem voltam, mert nem volt rendelés. Válaszokat előre is köszi.
2010. okt. 2. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Békés megyében ez most nálunk a sláger. Sajnos. Próbáld ki a Coldrexet. Vagy Neocitrán tasakos gyógyszert. Ezek segíteni szoktak.
2010. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is a Neo-Citránt javaslom,két napig ittam és kutya bajom.Előtte pedig lázas voltam,fülfájás,torokfájás,szóval a tiedhez hasonló tünetek.Próbáld ki.
2010. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha hétfőig nem gyógyulsz meg (az kedd óta 1 hét), akkor doki és gyógyszer. Ha pár nap alatt nem múlik el magától, akkor kell a gyógyszer.
2010. okt. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!