Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A csipa nappal ébrenlét során...

A csipa nappal ébrenlét során újra tud termelődni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert én ma reggel, mielőtt munkába mentem, mosakodtam, a szemeim is kimostam, de aztán miután végeztem a munkával, viszketni kezdett a szemem, ezért papírzsepivel megtöröltem, és akkor láttam, hogy csipás volt. Most akkor én vagy egész végig csipás voltam, vagy nem tudom... De érdekes, hogy nem éreztem, illetve mint írtam, mosakodtam reggel.

2023. jan. 17. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem napközben is néha csipás szokott lenni, ugye hogy ugyanúgy ki kell mosnom, mint reggel. Nem tudom, hogy normális-e.
2023. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyi nap közben is termelődik, csakúgy, mint az orrváladék. De a szememből én sem tudom mindig kiszedni, mert egész egyszerűen nem találom. :)
2023. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!