Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fültágítótól begyulladt fül....

Fültágítótól begyulladt fül. Házilag rendbe lehet valahogy hozni?

Figyelt kérdés

(Nem arra vagyok kíváncsi, hogy ki mit gondol a fültágítóról, szóval légyszi' ne fikázzátok.)

Tehát 10 mm-es volt, már kb. 3 hónapja, aztán vettem egy 12 mm-es szilikon tágítót. Betettem, két napra rá a genny és a vér folyt belőle.

Már pár napja csak egy 4-es tágító van benne, hogy teljesen azért ne menjen össze.

Van valami jó házi gyulladáscsökkentő? Most nincs több ezer forintom egy ilyen krémre. Vagy tudtok valami olcsót?

Esetleg mit lehetne rá tenni?

Magától gondolom sokára gyógyul meg.

Bocsi, hogy hosszú lett.

Előre is köszönöm!


2010. okt. 3. 14:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Remélem nem lesz semmi vérfertőzés..:S

Egyébként úgy, hogy először lefestek körömlakkal egy fogpiszkálót, hogy a szálkák ne sértsék fel a fülem, azt beleteszem, aztán egy fülpucoló pálcika, egy tollbél, vastagabb tollbél, és egyre több ezekből.

Majd ha úgy érzed, hogy elég nagy, egy rendes fültágítót beleteszel.

Általában így szokták csinálni.

Ahogy előbb már írtam, a szakember kivág belőle egy darabot, és soha az életben nem forr össze teljesen. Ott marad egy lyuk.

2010. okt. 3. 21:15
 12/13 anonim ***** válasza:

ez aztán merészen hangzik.:D Bár a hivatalos módszer sem túl biztató számomra. :D Biztos fájdalmas volt... :S

És így hogy magadnak csináltad összeforrhat?

Egyébként ez leginkább tényleg a fertőzésveszély miatt gáz és a vérfertőzés nagyon komoly dolog, akár halálos is lehet. Nem ijesztgetni akarlak de komolyan.. Jól gondold meg miket dugdosol a füledbe vagy legalább mindenképp fertőtlenítsd az eszközt :S

2010. okt. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon kedves vagy, hogy így aggódsz:)

10mm-ig, gyönyörűen összeforr - bár egyénfüggő -, csak idő kell neki:)

2010. okt. 5. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!