Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyenkor?

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Pár hónapja be lett tömve egy alsó és egy felső fogam.

Nyáron mikor elmentem a felsőt betömetni, picit magasnak éreztem a tömést először, de nem volt nyáron a fogorvosom, és közben én is megszoktam.

1 hete azonban elkezdett fájni valamelyik fogam, de nem tudtam eldönteni melyik. Elmentem, megnézték, és lyukas fog nincs. Bölcsességfogat kell majd azért kihúzni. Ha már ott voltam, kértem hogy nézzük meg a tömést amit magasnak véltem, hát nagy nehezen csiszoltunk is a felső és also tömött fogból, de most meg lehet hogy túl lett csiszolta, mert egy felső fogam magasabbnak tűnik és azért fáj. Mit tudnék tenni? Nem szeretném kivetetni a tömést, de utólag sem lehet növelni. Kétségbe vagyok esve.

A bölcsességfog is fájhat, de nekem elől van ez az irritáló érzés.



2023. jan. 19. 15:18
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Tökéletes megoldás akkor nincs. Fájhat attól, ha valamelyik fogad magasabb vagy más lesz a rágási mód.
2023. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia Menj vissza ahol tömték a fogadat, meg tudjàk csinàlni!
2023. jan. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!