Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segitség, mit tegyek hogy...

Segitség, mit tegyek hogy lefogyjak? Mit javasoltok? Kihez forduljak? Már egészségileg is rosszul vagyok, hirtelen hízás! 17/l

Figyelt kérdés

Egyszer már feltettem ezt a kerdést. Most kép nélkül teszem fel. Arc nelkül, a labaimon lathato vonalakat hogy lássátok.


Ez az elhizás kb december vegén kezdődött. Évekeig kb 50 kg voltam, 155 centihez mamár 60 kg. És folyamatos éhségerzetem van es nemtudom mitől. Valószinüleg kitágulhatott a gyomrom. Nem tud megtelni. A probiotikum hellyel közzel elveszi. Teljesen erezetesek a labaim és több helyen a testemen.

Szeretnem ha végigneznetek a kepeket. Egy 17 éves lány lábanak nem igy kene kineznie. Es mondom most is fulladok mintha futnék. És fajnak az ereim.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A labaim es a kezeim iszonyatosan fajnak mintha feszitené valami.

Allni alig birok mert remeg a labam.

A gyomromat folyton üresnek erzem. Mar egészsegügyi gondok jelentkeztek.

Sajnos ez az elhizas mar olyan hogy egy pici seta is olyan megeröltetö hogy már fulladok es lihegek

Regebben pedig akar 8-9 kilometert is koriztam egy nap

De tenyleg egeszsegügyi kerdés. Egy pici sétatol is fulladok, fáj a szívem, lihegek. Egy kicsi mozgás is már megerőltető, alig birom vonszolni magam és fájnak az ereim.

Egész nap fajnak a kezeim, labaim

A szivem faj, nehez a legzes

Szenvedek ebben az allapotban😭😭😭😭😭😭

A szivem folyamatosan fáj, nyomja a súly. Szeretnem ha valaki segitene. Az éhségerzet mitől van?

Voltunk orvosnál, elküldött beutaloval az ambulanciára. Április 19re kaptunk időpontot. Meg vervetelre de oda nem merek menni. Estleg meg pajzsmirigy probléma merült fel amit ultrahangal lehetne de a szüleim nem akarják, valószinüleg a pénz miatt. A szüleim addig amíg vervételre nem mentem addig nem hajlandóak még háziorvoshoz sem elvinni. Sem kardiológia, sem tüdő, sehova nem hajlandóak vinni meg haziorvoshoz sem csak vervetelre. Szóval egyedül vagyok reménytelen helyzetben. A cukorbetegség nem merült fel, azt a doki nem mondta. Kb 3-4 naponta mérem és kb 5 körül van reggel éhgyomorra. Tegnap reggel 5.3 volt. De számomra kínkeserve megmerni mire megmerem nyomni a gombot es megszurni magam. Antidepresszánsokat szedek. A pszichiater szerint nem okozhat éhsegerzetet. Most is folyamatosan fulladok, fáj a szívem.

Már nem a szépségemert aggódom hanem az egészségemért.



2023. jan. 27. 12:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mi volt?
2023. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Aprilis 18an megyünk az endokrinra

Sajnos a labam es a derekam rosszabbodott

Főleg a masodik linken nezzetek meg

A sulyom viszont már egy honapja nem ment feljebb, 66kg

[link]

[link]

2023. ápr. 14. 21:21
 13/17 A kérdező kommentje:

Ma voltam az endokrinologián es 69 kgt mértek 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Custing szindrómával diagnosztizáltak és tul sok bennem a szteroid

Be kell feküdnöm holnap 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

2023. ápr. 18. 12:20
 14/17 A kérdező kommentje:
Ehhez kell kemoterápia?
2023. ápr. 18. 12:21
 15/17 anonim ***** válasza:
Attól nem lesz komolyabb a próblémád, hogy sok emojit használsz. Ezt hanyagold, mert komolytalanná tesz, és irritáló (ezt ne vedd magadra). 69 kg? Nem sírni kell, hanem odafigyelni az étkezésre és a mozgásra. A custing helyett gondolom cushing szindrómára gondoltál. Azt nem tudom, hogy kell-e hozzá kemoterápia, sajnos nem ismerem a betegséget, de biztosan tudsz tenni ellene, ha ezentúl jobban odafigyelsz önmagadra. Feszegesd a határaidat. Csak akkor tudsz ellene tenni, ha akarod is. Lehet, hogy a striák örökre megmaradnak, nem fogsz éppúgy lefogyni, ahogy szeretnéd, de a felfogásodat megváltoztathatod ennek érdekében. Ha elfogadod, hogy ezzel együtt kell élned, és mégis kihozod belőle a legtöbbet, akkor boldog, kiegyensúlyozott még lehetsz. És ha boldog vagy az életedben, akkor a többi igazából nem számít. Nem kell a halálig belebetegedni egy ilyen szindrómába. Tulajdonképpen bárhogy állsz hozzá, a te életedet fogja befolyásolni.
2023. ápr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

De ez gyógyithato egyaltalán? Kemoterapia kell? Műtét? Nem ezek az utolso nqpjaim? Igen cushing szindroma

Holnap be kell feküdjek

Olyan ritka hogy lehet pestre is be kell feküdjek

2023. ápr. 18. 13:34
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem az utolsó napjaid, ennyire nem kell paráznod, de nem hiszem, hogy végleg ki lehet gyógyulni belőle, ilyen a bőröd. Főleg nem műtéttel. Mit műtsenek meg rajtad ennek érdekében? De mint mondtam, élhetsz vele együtt, úgy látszik ezt el kell fogadnod. Oda figyelsz a mozgásra, étkezésre, hangulatodra.
2023. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!